Sociální sítě

Správa a reklama na sociálních sítích

Sociální sítě jsou fenomém, který v PR nelze opomenout. Tento mnohdy přeceňovaný a zatracovaný nástroj nabízí možnost přímé komunikace s potenciálními zákazníky nebo milovníky značky. Výhodou sociálních sítích je jejich úžasná rychlost a odbourání média (časopisu, novin, rádia či TV) jako nosiče informace.

Sociální sítě vlastně nejsou o žádných složitých operacích a znalostech jen pro zasvěcené. Je to v prvé řadě o komunikaci a tu my jako PR agentura opravdu umíme. Zároveň v tomto prostředí nejsme žádní nováčci, a když se potřebujeme pustit do vod programování, grafické úpravy profilů a aplikací, tak víme kam sáhnout.

Umíme využít i levného potenciálu reklamy na sociálních sítích. Její hlavní výhodou je poměrně jednoduchá možnost zacílení, kterou nikde jinde nezískáte.

Věřte nám, sociální sítě frčí a není to bublina, která splaskne. Temnou stránkou je určitě to, co se může stát s daty nové mladé na „socialu“ odkojené generace, která mu svěřuje svůj celý život. Ovšem z pohledu marketingu, nejsou to přesně ta data, která byste chtěli znát a mohli naprosto přesně zacílit. 

Ukázky našich stránek, o které se staráme:

FB stránka Skyr CZ
IG profil Skyr CZ
FB stránka Cílem je začít
IG profil Cílem je začít
FB stránka LEKI Czech
IG profil LEKI Czech