AGEO: Ageo.cz si zvolilo PR agenturu maXmedia

05/09/2018 AGEO.cz, Press -

Praha, 6. srpna – Agentura maXmedia zahájila spolupráci s Ageo.cz, jedním z největších tuzemských hráčů v oblasti online prodeje drogerie a domácích potřeb.

Cílem nové spolupráce má být rozšíření mediálních aktivit Ageo.cz, zahrnující jak produktové, tak i korporátní PR. Společnost se chce také více zaměřit na komunikaci značky na sociálních sítích a vlastním blogu, který se ukázal jako velmi úspěšný komunikační kanál.

„Ageo.cz si za dobu, co je na trhu, získalo postavení největší internetové drogerie – což však pro nás není důvod k odpočinku. Naopak to bereme jako motivaci k využití dalších příležitostí. Nabízíme služby, za které nás naši zákazníci vyznamenali 99 % procenty spokojenosti na portále Heureka.cz, a chtěli bychom, abychom pohodlí nákupu drogerie online mohli nabídnout i dalším, kteří u nás třeba ještě neobjednali a dále se tahají s těžkými nákupy drogerie z kamenných obchodů. Víme, že dobře vedená komunikace je, a to nejen v našem oboru, klíčová. A proto jsme se rozhodli zahájit spolupráci s agenturou maXmedia, abychom s její pomocí jednak poukázali na kvalitu našich výrobků a služeb, ale zároveň i budováním naší image posílili vztahy s veřejností,“ říká Michaela Pražáková, CEO společnosti Ageo.cz.

„Ageo.cz si zaslouží být vidět a stejně tak i fakt, že přineslo nákup drogerie z pohodlí domova, široký sortiment, jedny z nejlepších cen a záruku nákupu originálního zboží. Těšíme se na společnou spolupráci, která kromě klasického PR, zahrnuje i další aktivity především z oblasti sociálních sítí apod.,“ říká Kryštof Šabacký, generální ředitel společnosti maXmedia.

Ageo.cz je největší specializovaný online prodejce drogerie a domácích potřeb nabízející skladem více než 40 000 druhů zboží za ceny až o 60 % nižší než v kamenných obchodech. Díky přímé spolupráci s výrobci drogerie zákazníkům zaručuje 100% originální výrobky ve stejné kvalitě jako třeba v Německu.

Zákazníci nakupují v e-shopu zejména drogerii (asi 70 %). Dalšími oblíbenými kategoriemi na Ageo.cz jsou pak parfémy a profesionální kosmetika. Kromě drogerie a kosmetiky, které zahrnují i čím dál tím oblíbenější bio a EKO drogerii a přírodní kosmetiku, nabízí firma i domácí potřeby, lékárenský sortiment (potravinové doplňky a vitamíny), zdravé potraviny včetně zelených potravin, výživu pro sportovce, široký sortiment potřeb pro těhotné a kojící ženy a mnoho dalšího. Firma nově nabízí i své originální kvalitní produkty s nano formulí určené na praní a úklid domácnosti, která chce oslovit zákazníky zejména skvělou účinností a senzačními cenami.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
6/8/2018 Spolupráce – TZ DOC
6/8/2018 Spolupráce – fotky ZIP