FMX Jam: Horsefeathers FMX Jam – Volume 7 – update

16/08/2012 FMX Jam, Press -

Další ročník divokého, nespoutaného a adrenalinového Horsefeathers FMX jamu s pekelnými triky ve vzduchu na motorkách bude k mání 23. srpna ve Freestyle Parku Modřany. Jako každý rok se můžete těšit na jezdce z celého světa, kteří Vám nabídnou nevídanou freestyle motocrossovou podívanou. Jam s pořadovým číslem 7 bude jako vždy ZDARMA!!!

Sedmý ročník Horsefeathers FMX Jamu vypukne ve čtvrtek 23. srpna od 17 hodin již tradičně v příjemném prostředí pražského modřanského Freestyle Parku, přímo u řeky Vltavy. Diváci se opět mohou těšit na výkvět světové špičky. Dorazí jak účastníci Red Bull X-Fighters Libor Podmol, Martin Koreň, Petr Pilát, Bjorn Van Den Broeck (Bel) či Gilles Dejong (Bel), ale doplní je i zahraniční jezdci Martin Schenk (Aus), Chris Brock (Eng) a další nejlepší jezdci z Čech Petr Kuchař, Aleš Liemann, Tomáš Lysáček, Radek Bílek, František Maca či Matěj Česák.

Horsefeathers FMX Jam se těší velké divácké oblibě. Martin Koreň, významný český freestyle motocrossový rider a pořadatel tohoto jamu, jezdí celý rok po světě a vždy se těší na tuto domácí show. „Celý rok trávím v cizině a jsem plně vytížený, ale na FMX Jam se vždycky těším. Sejdeme se tu s přáteli a jezdci z celého světa a bavíme se s našimi věrnými diváky, to je vlastně hlavní úděl jamu včetně parádní motocrossové show,“ sděluje Martin Koreň.

FMX Jam bude rozdělený na 3 fáze a bude se také hledat Snickers Nutcase Best Trick. Jezdci se hodnotí navzájem, ale i diváci mají velký vliv na volbu vítěze potleskem, nebo ohlasem. Na místě bude Horsefeathers letní výprodej a kolekce týmu FMX4Ever. Při celodenním setu DJ Jorgose se bude soutěžit v Snickers Nutcase zone, surfovat po netu v internetové kavárně seznam.cz, nebo se podávat vychlazené pivko a pořádnej párek na stánku.

Po akci bude jako obvykle autogramiáda s jezdci – originální plakát Horsefeathers FMX Jam s podpisem všech jezdců je nejlepší suvenýr! Na večer návštěvníky čeká punkovej mejdan s kapelami Queen of Everything a Twisted Rod a FMX4Ever party v podpalubí lodě.

Program:
14:00 – Otevření areálu
15:00 – Trénink
16:30 – DJ’s
17:00 – Představení jezdců 1
17:10 – FMX Show 1
17:30 – Představení jezdců 2
17:40 – FMX Show 2
18:00 – DJ’s
19:00 – FMX Jam
19:40 – Vyhlášení vítěze Snickers Nutcase Best Trick
19:50 – Autogramiáda
20:00 – Koncert
21:00 – FMX4Ever After Party

* V případě nepříznivého počasí, se program přizpůsobí jezdcům, z důvodu bezpečnosti.
Sledujte pravidelný update na www.fmxjam.cz nebo na www.facebook.com/fmxjam.

Datum vydání Název Stáhnout Stáhnout
16/8/2012 FMX Jam volume 7 – update – TZ DOC
16/8/2012 FMX Jam volume 7 – foto low-res ZIP

Vstup do diskuze