LSK: David Svoboda si oblíbil elektrické kolo

LSK: Je čas vyběhnout

03/05/2022 Press -

Chystáte se začít běhat? Nebo už běháte a chcete vylepšit svoje schopnosti? Běžet dál? Rychleji? Pak je na čase se zamyslet detailněji nad tím, jaké boty obout. Na trhu jsou dnes stovky modelů běžeckých bot určených pro různé druhy terénu i použití. Boty pro objemový trénink, kratší distance, závodní boty a tak dále. Vše se může zdát na první pohled složité, ale pokud vezmete rozum do hrsti, zas tak komplikované to není. Jak tedy postupovat?

číst dál

Brit: Chutné a bezpečné pamlsky pro psy? Zaměřte se na místo výroby a původ surovin

28/04/2022 Press -

Kdo rád nemlsá? U našich psích parťáků to pak platí dvojnásob. Jak ale poznat, které pamlsky pro naše nejvěrnější přátele jsou kvalitní a zdraví prospěšné? Odpověď tkví v původu surovin a místě jejich výroby. Nejbezpečnější volbou jsou pamlsky vyráběné v Evropské unii ze surovin pocházejících z kontrolovaných chovů. Více se o nich dočtete na www.eumadesnacks.eu.

číst dál

BRIT: Jak vypadá jídelníček, který prospívá zdraví psa

01/04/2022 Press -

Že se do zdraví našich psích parťáků významně promítá strava, je neoddiskutovatelný fakt. Správný jídelníček prospívá organismu zvířete, jemuž díky tomu nehrozí civilizační choroby jako cukrovka, rakovina nebo nemoci oběhového systému a srdce. Nejlepším řešením je proto prevence výživou, která zdraví psího přítele posiluje a poskytuje mu obranu před negativním působením vnějších vlivů. A jak by měl takový obsah misky vypadat?

číst dál

PR & Marketing Specialist wanted

01/03/2022 Press -

Hledáme posilu do maXmedia, malé nekonvenční PR agentury s více než 15letou historií. Se značkami jako Brit, Carnilove, LEVELSPORTKONCEPT nebo Bohušovická mlékárna kráčíme (nejen) mediálním světem už řadu let. Na kontě máme také komunikaci světového šampionátu STIHL TIMBERSPORTS® v Praze i spolupráce se značkami jako Ondrášovka, STIHL, Pejskonožky a Choceňská mlékárna.

číst dál

LSK: Backcountry Touring – na běžkách mimo upravené terény

08/12/2021 Press -

Máte rádi pohyb v zimní přírodě mimo hlavní turistické tepny? Neradi se přetlačujete na přeplněných sjezdovkách? Neradi bojujete o lyžařskou stopu na lyžařských magistrálách s běžkaři? Nebo chcete prostě jen vypnout a zmizet někam pryč do prašanem zavátých hor, lesů a zasněžených strání? Pak by backcountry touring mohl být pro vás to pravé.

číst dál

CARNILOVE TRUE FRESH: granule z čerstvého masa pro ještě lepší chuť

25/08/2021 Press -

Kategorie suchých krmiv vstupuje do nové éry. Zatímco původně v jejich prospěch promlouvalo primárně pohodlí, které granulovaná krmiva nabízela, postupem času začali paníčci dbát také na kvalitu jejich složení. Ta je pro chovatele důležitá dodnes, na stejnou úroveň však postupně vystoupala i chutnost. Odpovědí na tento trend jsou česká krmiva Carnilove True Fresh vyrobená z čerstvého masa, což dělá z této řady extrémně lahodnou záležitost. Granule ještě nikdy nechutnaly lépe, neboť instinktivní láska psa k masu přirozeně vítězí.

číst dál