Klub MECCA: MECCA OPENING WEEKEND

26/07/2012 MECCA, Press -

Pátek 7. 9. 2012 a sobota 8. 9. 2012 22:00
Mecca Club Prague, U Průhonu 3, Praha 7
DJs: ARNO COST (pátek), MARCEL WOODS (sobota), Mecca DJs


Nová Mecca se představí za účasti několika světových hvězd!
Mecca se po několika měsících, kdy procházela zásadní rekonstrukcí, představí v novém kabátu široké veřejnosti. Druhý zářijový víkend se tak bez pochyby stane svátkem české klubové scény. Nový management přichystal pro návštěvníky velkolepé otevření klubu, které bude probíhat po obě víkendové noci za účasti hned tří světových hvězd taneční hudby.

V pátek 7. září do Prahy zavítá významný představitel francouzské houseové scény a autor mnohých tanečních hitů ARNO COST. Vlastní tvorbě se věnuje již od roku 1999 a v současnosti je považován za jednoho z předních světových producentů house hudby. Arno miluje hraní v klubech a přímý kontakt s fanoušky, proto bude zajisté tím pravým, kdo se poprvé postaví v Mecce za mixážní pult a postará se o vytvoření té nejlepší atmosféry!

Hned den poté, v sobotu 8. září se Praha může těšit na další světovou hvězdu. Z Holandska téměř po roce přijede tvůrce nezaměnitelného soundu MARCEL WOODS! Marcel se už do Prahy těší a ke svému hudebnímu stylu říká: „Nemám rád, když se mě snaží někdo narvat do nějaké škatulky a má nutkání zredukovat můj styl. Ten, kdo mě někdy slyšel, ví, že se do jedné škatulky nikdy nevejdu.“ Přesně to chce dokázat i svým fanouškům v nové Mecce.

Dalším zahraničním hostem tohoto víkendu bude americký zpěvák PEYTON, který v Praze již několikrát live zazpíval a vždy si podmanil klubové publikum a dokonce i vyprodanou O2 Arénu. Peyton má na svém kontě několik známých hitů, pravidelně zpívá po celý rok v těch největších a nejvyhlášenějších světových klubech. Peyton bude speciálním hostem obou víkendových nocí!

Součástí víkendového programu budou i zástupci české klubové scény a noví Mecca Djs. Hosté se mohou těšit na velkou show s mnoha performery a tanečnicemi ve velkolepých kostýmech. Tento víkend slibuje opravdovou zábavu na světové úrovni a strhující hvězdnou atmosféru. Buďte u toho a staňte se hvězdou Meccy i vy!

Více informací na www.mecca.cz nebo na www.facebook.com/mecca.club

Vstupné předprodej (18+):
190,- Kč – vstupenka na jednu noc (pátek nebo sobota)
300,- Kč – společná vstupenka na obě noci
490,- Kč – VIP vstupenka na jednu noc (pátek nebo sobota)
790,- Kč – VIP společná vstupenka na obě noci

Vstupné na místě (18+):
290,- Kč – vstupenka na jednu noc (pátek nebo sobota)
690,- Kč – VIP vstupenka na jednu noc (pátek nebo sobota)
Přímý link na předprodej: www.ticketstream.cz/mecca | www.ticketstream.cz/meccaENG

Datum vydání Název Stáhnout
26/7/2012 Mecca Opening weekend – TZ DOC
26/7/2012 Opening weekend – plakát ZIP

Vstup do diskuze