MECCA: G-Point Hunters rozvibrují Meccu ve funky stylu

25/09/2012 MECCA, Press -

Novinkou v programu nově otevřeného pražského klubu Mecca jsou vedle tanečního programu i speciální party s přesahem do dalších hudebních stylů. V rámci série Mecca Goldies vystoupí v sobotu 29. 9. v klubu ikony českého funku G-Point Hunters.

Již v sobotu 29. 9. 2012 se v holešovickém klubu Mecca představí energické uskupení G–Point Hunters funkového mága Romana Holého a jeho kolegy z kapely Monkey Business, zpěváka Matěje Rupperta. Ti, společně se speciálním hostem večera, Terezou Černochovou, přivezou extrémně výbušnou směs toho nejkvalitnějšího live funku, který publikum dokáže naplnit neuvěřitelnou energií. G-Point Hunters rozhodně nevystupují každý den a pro publikum je výsledkem jejich nevyzpytatelného mixu vždy originální a neopakovatelný zážitek.

Support tomuto hvězdnému bandu bude na hlavní stage dělat DJ PIF a jeho Jackin Funky House set. Na své si ale přijdou i příznivci aktuální taneční scény, o které se na druhé stage postarají rezidentní Mecca DJs.


MECCA GOLDIES

Sobota: 29. 9. 2012
Hlavní stage: G-Point Hunters, DJ PIF
Druhá stage: HOUSE ZONE by Mecca DJs
Vstupné: 190,- Kč / 490,- Kč VIP

Mimo Mecca Goldies je do konce roku v Mecce připravena řada dalších pravidelných akcí jako nová klubová noc M3 se všemi Mecca DJs a speciálními hosty, velké produkce Trancefusion Club Edition nebo Decadance, doplněné o pravidelné party s nejlepšími českými a světovými DJs.

Nově otevřený klub Mecca nabízí po náročné rekonstrukci 2 stage, 3 patra, 5 barů, celkovou kapacitu 1200 míst a VIP servis již od 490 Kč. Více informací naleznete na www.mecca.cz nebo na www.facebook.com/mecca.club.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
25/9/2012 MECCA G-Point Hunters – TZ DOC

Vstup do diskuze