MONSTER: BWN GRAND PRIX ČESKÉ REPUBLIKY: RYCHLÉ MOTORKY A MOTOCYKLOVÉ LEGENDY

22/08/2012 MONSTER -

Nadupaná motocyklová akce numero UNO, kterou najdete i bez GPSky, už klepe na dveře! Vůni benzínu a sílu litrových speciálů můžete zažít přímo na vlastní oči již 24.–26. 8. 2012 v Brně na Masarykově okruhu. Moto GP bude narvané těmi nejlepšími z nejlepších jezdců světa. Vedle legend Casey Stonera a Valentina Rossiho se diváci mohou těšit například na Andrea Doviziose, Bena Spiese a Cala Crutchlowa. V nejvyšší třídě Moto GP bude úřadovat domácí miláček davů Karel Abraham.

Místní Monster Moto GP jezdec Karel Abraham se vrátil po dvou měsíční odmlce, kdy léčil zraněné rameno. V posledním závodě se mu velmi dařilo a bral osmé místo, což je jeho nejlepší výsledek v sezóně. Letos však touží na domácí trati prolomit smůlu. „Brno je nádherná trať, a kdyby byla na druhé straně světa, tak si ji užiju. Jenže při domácím závodu je jezdec pod strašným tlakem,“ poznamenala česká jednička.

Diváci mohou očekávat díky navýšení objemů motocyklů na litrové speciály i atak na rekord trati, ale i rychlostní rekord v cílové rovince.

Kromě Karla Abrahama bude mnoho diváků podporovat fenomenálního Valentina Rossiho, suverénního Australana Caseyho Stonera, stejně jako sympatického Španěla Jorgea Lorenza. Monster Yamaha Tech 3 Team si především stojí na skvělém třetím místě a jeho jezdci Dovizioso a Crutchlow si drží čtvrté a páté místo v celkovém pořadí. Navíc tato dvojice bude v pátečních odpoledních hodinách svévolná k rozhovorům, tudíž je na co se těšit.

Kromě adrenalinem prosáknutých sportovců se můžete připravit i na energií nabyté hosty, jímž budou např. za sport sekci: star slovenské skateboardové scény Marek Zápražný, Lukáš Tamme – úřadující vicemistr ČR v bikrosu, Roman Dlauhý – úřadující mistr ČŘ v SNB či Darek Bergmann – legenda české SNB scény. Za hudební scénu Zoči Voči – popunkrocková kapela ze slovenska, Jakub Ouvín „BUBA“ – hvězda DH nebe a celebrita nebo Michal Straka „EGO“ z legendárního Kontrafaktu.

Kromě třídenního maratonu Moto GP, Moto2 a Moto3 samozřejmě nebude chybět exkluzivní Monster Energy zone activation, kde potečou Monstery proudem. Pro fanoušky bude připravená pátečně-sobotní podpisovka s jezdci s hosty a památkou podpořená společná fotografie. K pořádný mašině patří i pořádná kost. Proto se na místě představí první česká Monster Girl Michaela, která byla vybrána z 200 uchazeček.

Naplánujte si parádní výlet do Brna na nejrychlejší motorky na světě a za jejich řidítky uvidíte skutečné legendy motocyklového sportu. Největší sportovní svátek roku v České republice je tu.
Více ifnormací hledejte na www.monsterenergy.com

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
22/8/2012 Monster – Moto GP – TZ DOC
22/8/2012 Monster – Moto GP – foto ZIP

Vstup do diskuze