SPORT KONCEPT: Staňte se královnou stylu i v třeskutých mrazech a užijte si nádherné teplo!

06/12/2010 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Zeptejte se někoho kdo ví – CANADA GOOSE

Zima, mráz, sníh! Začínáte šílet, co si oblečete do zimního počasí? Pak přišel čas na změnu. Dobrou inspirací vám může být letošní zimní kolekce kanadské značky Canada Goose, která je ve světě tak oblíbená, že výrobci nestíhají vyrábět. Canadu Goose obléká světoznámé celebrity jako je Bruce Willis, Morgan Freeman nebo i bývalí prezidenti největších mocností světa Bill Clinton a Vladimír Putin. Pokud se chcete cítit jako pravá hollywoodská hvězda, tak Canada Goose je určena právě Vám!

Díky bundám Canada Goose si už nemusíte lámat hlavu, jak se obléct do zimy, aby Vám bylo teplo a zároveň se cítila sexy. Ojedinělý kožíšek z Vás udělá módní ikonu a bunda z husího peří Vás zahřeje. Tato značka je inspirována módními trendy, ale důraz je kladen především na funkčnost a nejvyšší kvalitu.

S novou kolekcí přichází i několik novinek v podobě exkluzivního VIP klubu Canada Goose people, který s sebou přináší výhody jako čistírnu zdarma, slevy a další speciální akce více na www.canadagoose.cz
Oblečení Canada Goose najdete v renomovaných obchodech A-Z Sport na Praze 5, v BIL – SPORTU na Praze 6 či se můžete zastavit přímo v showroomu u distributora sp. SPORT KONCEPT.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
06/12/2010 Staňte se královnou stylu – TZ DOC ZIP
06/12/2010 Staňte se královnou stylu – fotky ZIP

Vstup do diskuze