Teva představuje kolekci pro jaro/léto 2017

05/04/2017 Press, TEVA -

Nová kolekce vychází z původního designu v nových svěžích kombinacích. Propojuje ikonické siluety, které se téměř nezměnily od roku 1984, s inovativním designem pro současného zákazníka. Tyto světoznámé sandály jsou oblíbené pro svou univerzálnost a pohodlí. Modely vycházejí z outdoorových kořenů Tevy, ale i současných módních trendů. Ze široké škály materiálů, barev, typů stélek i zpracování si vybere opravdu každý. Kolekce byla navržena tak, aby inspirovala k novým zážitkům – od dobrodružství v přírodě po prozkoumávání létem rozpálených zapadlých uliček.

Teva-S17_W_OriginalUniversalRope-Dapu-15169-8440

Teva Original

Kolekce sandálů Original Universal zůstává věrná původnímu DNA Tevy, ale pro letošní sezónu byla vylepšena neočekávanými materiály a zvýšeným komfortem pro celodenní nošení. Základní ikonická silueta je zpracována do nejrůznějších variací od jednobarevných pásků, přes řemeslné zpracování kůže, po pestrobarevné vzory. Kolekce Original má patentovaný systém pásků, které zaručují správné upevnění chodidla, a navíc jsou vybaveny antimikrobiální ochranou, takže vaše nohy zůstanou svěží po celý den.

Model Original Universal Rope je poctou k outdoorovému odkazu Tevy. Sandály klasické siluety mají stélku vyloženou pružnou semišovou kůží a místo klasických pásků barevné lezecké lano. Jsou originálním doplňkem všech stylových objevitelů.

Sandály, co vás podrží
Jestli hledáte letní vzdušnou obuv, která obstojí i v náročnějším terénu, jsou tu pro vás sandály z řady Winsted, Hurricane a Terra Fi. Tvarovaná stélka zajišťuje maximální pohodlí, podešev perfektní oporu na každém povrchu a odolný a rychleschnoucí materiál se nemusíte bát namočit. Ať už vás čeká výlet do města nebo vícedenní túra, tyto komfortní sandály vás rozhodně nezklamou. Jsou naprosto ideální, pokud hledáte nápadité sportovní sandály, které budou vaším společníkem při každém dobrodružství.
Teva-S16_M_TerraFi4-CTBC-4485-41308774

Teva®

Sandály Teva patří mezi špičku mezi výrobci sportovních i módních sandálů. Právě Teva byla prvním výrobcem sportovních sandálů, a to již od roku 1984. Proto, pokud chcete opravdu kvalitní sandály, vsaďte právě na značku Teva, která zodpovědně inovuje v rovnováze mezi vzdušným designem, jednoduchou funkčností a celodenním pohodlím. Teva se nyní prodávají ve více než 40 zemích po celém světě.
www.teva.com

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
05/04/2017 TZ_Teva představuje kolekci pro sezónu jaro-léto 2017 DOC
05/04/2017 TEVA SS17 – foto ZIP