FMX Jam: Horsefeathers FMX Jam – Volume 6: Letní freestyle motocrossový river side festival ve Freestyle Parku Modřany

07/07/2011 FMX Jam, Press -

Divoký, nespoutaný, pohodový, nabitý energií, muzikou, adrenalinem a pekelnými triky ve vzduchu na motorce – to je Horsefeathers FMX Jam s pořadovým číslem 6. Opět se můžete těšit na jezdce z celého světa, kteří Vám nabídnou nevídanou freestyle motocrossovou podívanou. VSTUP ZDARMA!!!

Praha 7. července – Šestý ročník Horsefeathers FMX Jamu vypukne ve středu 3. srpna od 17 hodin již tradičně v příjemném prostředí pražského modřanského Freestyle Parku, přímo u řeky Vltavy. Samotné akci bude o den dříve předcházet i Phoenix – Zeppelin session ve volném terénu. Diváci se opět mohou těšit na výkvět světové špičky, vždyť tuto akci navštívilo již více než 30 jezdců ze čtyř kontinentů světa. Stačí jen jmenovat: Remi Bizouard, Alastayer Sayer, Nick Franklin, Fredrik Johansson nebo úřadující mistr světa Libor Podmol.

Hlavní organizátorem je FMX jezdec Martin Koreň: „Na tuhle akci se neskutečně těším a společně se mnou i ostatní kluci. Já například lítám každý víkend v jiném koutu světa, ale HF FMX Jam je pro mě srdeční záležitost. Ačkoliv mi organizace sebere ohromně času, tak ten čas strávený s kamarády je k nezaplacení. Opět si nejdříve zablbneme ve volném terénu a pak to rozbalíme v Modřanech, kde hlavním oceněním bude SNICKERS Nutcase best trick, o kterém rozhodnou sami jezdci.“ Dále dodává: „Chtěl bych, aby si akci užili nejenom kluci na motorkách, ale hlavně i diváci. Měl by to být takový river side FMX festival. K pohodové atmosféře přispějí i Monster DJs, živá kapela jako vždy doufám velmi neformální a letně pohodová atmosféra. Sledujte fmxjam.cz, kde bude již brzy zveřejněn line up jezdců.“

Všichni fanoušci mají jedinečnou možnost se osobně setkat s přítomnými hvězdami, které budou k dispozici hned po závodu na autogramiádě. Třešničkou na dortu bude živý koncert kapely, která je prozatím ještě tajemstvím. Je plánovaný na 20 hodinu večerní. Hvězdnou FMX noc uzavře after party v podpalubí sedmdesáti metrové lodi v čele s DJ´s Robotem a Jorgosem. Jak je zvykem veselo bude až do pozdních ranních hodin.

Sledujte pravidelný update na www.fmxjam.cz nebo na www.facebook.com/fmxjam

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout RAR
7/7/2011 FMX Jam volume 6 – TZ DOC
7/7/2011 FMX Jam volume 6 – fotky high-res RAR

Vstup do diskuze