Facebook a správa sociálních sítí

Facebook je fenomém, který v PR nelze opomenout. Tento mnohdy přeceňovaný a zatracovaný nástroj nabízí možnost přímé komunikace s potenciálními zákazníky nebo milovníky značky. Výhodou facebooku je jeho úžasná rychlost a odbourání média (časopisu, novin, radia či TV) jako nosiče informace.

Facebook není vlastně o žádných složitých operacích a znalostech jen pro zasvěcené. Je to v prvé řadě o komunikaci a tu my jako PR agentura opravdu umíme. Zároveň nejsme na facebooku žádní nováčci, a když potřebujeme se pustit do vod programování, grafické úpravy profilů a aplikací, tak víme kam šáhnout.
Umíme i využít levného potenciálu reklamy na facebooku. Její hlavní výhodou je poměrně jednoduchá možnost zacílení, kterou nikde jinde nezískáte.

Věřte nám, facebook a ani další sociální sítě frčí a není to bublina, která splaskne. Temnou stránkou je určitě to, co se může stát s daty nové mladé na facebooku odkojené generace, která mu svěřuje svůj celý život. Ovšem z pohledu marketingu, nejsou to přesně ta data, která byste chtěli znát a mohli naprosto přesně zacílit.

Ukázky našich stránek, o které se staráme:

Brit Care
Ondrášovka
FMX Gladiator Games
FMX Jam
PORT 62
Freestyle Park