FMX JAM: Horsefeathers FMX Jam – Volume 4: update

15/09/2010 FMX Jam, Press -

Velmi populární freestyle motocrossový letní dýchánek se blíží a my přinášíme několik novinek k letošnímu ročníku. Horsefeathers FMX Jam není jen samotná akce, ale především několikadenní setkání FMX jezdců v Česku, kde na ně čeká plno zajímavých akcí, zážitků a divokých party.

Praha 13. června – Jak jistě víte Horsefeathers FMX Jam s pořadovým číslem čtyři se bude konat ve čtvrtek 30. července od 16 hodin v nově otevřeném Freestyle Parku v Modřanech. Ovšem samotný jam není jen čtvrteční akce. Více k tomu říká hlavní organizátor a přední český FMX jezdec Martin Koreň: „Princip jamu je setkat se s kamarády a strávit s nimi několik nezapomenutelných dní. Připravit jim takový program, aby sami velmi rádi zase přijeli, což si myslím, že se nám zatím vždy dařilo. Čtvrteční exhibice pro diváky je vrcholem akce a odměnou pro fanoušky freestyle motorcrossu.“

Celý maraton odstartuje v pondělí ochutnávkou pražského nočního života. Martin dodává: „Party prostě neodmyslitelně k FMX patří a tak ani naše letní setkání se bez nich neobejde. Sledujte update na facebooku, ať víte, kde nás zastihnete. V úterý je na pořadu přesun do Brna a ježdění ve volném terénu na opravdu masivních a největších skocích ve střední Evropě. Večerní program bude tradičně spojen s party, ale tentokrát v Brně. Středa je zatím tajemstvím. Na programu máme opravdu hodně netradiční adrenalinový sport, z kterého věřím, že budou všichni naprosto nadšeni. Pak už je na pořadu jen další party, tedy pokud budou ještě síly a vrcholem je samozřejmě samotný Jam ve Freestyle Parku v Modřanech, kde to letos bude opravdu hodně pěkné, díky jedinečnému prostředí.“

Více o FMX Jamu

Horsefeathers FMX Jam s pořadovým číslem čtyři se bude konat ve čtvrtek 30. července od 16 hodin v nově otevřeném Freestyle Parku v Modřanech. Samotného jamu se zúčastní 10 předních evropských jezdců a vstup je ZDARMA. Sami jezdci budou rozhodovat o tom, kdo z nich předvede nejlepší jízdu, trik, whip, a kdo zvítězí v soutěži dvojic. Mezi favority určitě bude patřit loňský vítěz seriálu IFMX (neoficiální seriál mistrovství světa v FMX) Francouz Remi Bizouard a samozřejmě i několikanásobný vicemistr v tomtéž podniku Libor Podmol. Během akce se bude o pohodu starat DJ.

Seznam pozvaných jezdců: Remi Bizouard (Francie), Busty Wolter (Německo), Jader Toninello, Maurizio Icio Poggiana (oba Itálie), Martin Schenk (Rakousko), Libor Podmol, Martin Koreň, Petr Pilát, Petr Kuchař a Ondřej Záruba (všichni Česká republika).

Afterparty odstartuje hned po akci přímo na místě a plynule se přesune během nočních hodin do klubu Misch Masch.

Sledujte pravidelný update na www.fmxjam.cz nebo na facebooku.

Vstup do diskuze