SKYR: Bohušovický Skyr se spojil s Choceňským tradičním pomazánkovým

18/12/2020 Press -

Pochoutka s islandskými kořeny Skyr se zabydlela pod víčkem Choceňského tradičního pomazánkového. Jedná se nejen o lahodné propojení chutí, ale především o propojení vlajkových lodí dvou českých mlékáren, Bohušovické a Choceňské. Zatímco prvně zmíněná propůjčuje novince moderní trendy zdravé výživy, které Skyr ztělesňuje, z Chocně putuje do kelímku mnohaletá tradice jejich pomazánkového.

Choceňské pomazánkové & Skyr vzešlo ze spolupráce Bohušovické a Choceňské mlékárny. Oproti tradičnímu pomazánkovému najdete v jeho kelímku nižší obsah tuku (17 %) a vyšší obsah bílkovin (7 %). Tato výživová specifika zdědila novinka po Skyru, pochoutce původem z Islandu, která se vyznačuje vysokým obsahem bílkovin a nízkým procentem tuku. Rysy obou produktů jsou patrné už na první pohled – prolínají se zde grafické prvky dobře známé ze Skyru a balení i logo tradičního pomazánkového. 

Nové Choceňské pomazánkové & Skyr funguje skvěle nejen namazané na pečivu, ale také jako přísada do pomazánek, dipů i mnoha dalších receptů. Jedná se o ideální volbu pro všechny, kteří si nemohou tradiční pomazánkové kvůli vyšší tučnosti vychutnávat v takovém množství, v jaké by chtěli, a v rámci svého životního stylu si oblíbili zdravý SKYR.  

První pomazánkové se Skyrem na českém trhu vzniklo díky kooperaci Bohušovické a Choceňské mlékárny, které jsou obě součástí české rodinné společnosti ACCOM. Zakoupit jej můžete v hypermarketech Albert, Tesco, Bille, Globusu, Žabce, na Rohlik.cz a na nezávislém trhu. 

Cena: 35,90 Kč | www.chocenskamlekarna.cz 

S fotkami v plné kvalitě stáhnete zde: https://1url.cz/@chocenskeskyr  .