Ondrášovka: Namíchejte svůj Ondrášovka drink

08/08/2012 ONDRÁŠOVKA a.s., Press -

Patříte mezi milovníky míchaných drinků a už jste doma i nějaký zkusili namíchat? Nebo naopak nemáte s barmanským kumštem zkušenosti? Pro začátečníky i pokročilé přichází Ondrášovka se soutěží o nejlepší koktejl. Inspirací se stal drink namíchaný exklusivně pro Lucii Bílou, jehož úspěch v českém domě na šampionátu EURO 2012 vedl ke křtu na Ondrášovka Fair Play.

Do soutěže se může zapojit každý, kdo v souladu se soutěžními pravidly vyplní recepturu originálního drinku s příměsí ochucené minerální vody Ondrášovka. Míchané nápoje posoudí porota složená z profesionálních barmanů a zástupců společnosti ONDRÁŠOVKA. V čele poroty bude samotná Lucie Bílá. S tou se bude moci výherce i osobně setkat na křtu zpěvaččina nového alba, které se chystá už na podzim. Kromě hlavní ceny čeká na autory prvních tří receptur pitný režim s minerální vodou Ondrášovka.

„Přestože jsme soutěž vyhlásili jen jako krátkodobé letní osvěžení na čtrnáct dní, zatím se potkáváme s velkým zájmem a kreativitou,“ vyjadřuje zájem o domácí míchání drinků Kateřina Ceralová, provozní manažerka Ondrášovky. Ukazuje se, že udělat večeři s přáteli a míchat tam různé alkoholické i nealkoholické chutě byla pro Čechy ta pravá výzva. Nezbývá, než se těšit na výsledek!

Odkaz na soutěž: www.ondrasovka.cz

Termín: 30. 7. – 19. 8. 2012

Ceny:
1. místo – Účast na křtu nového alba Lucie Bílé, její CD a tří měsíční pitný režim s Ondrášovkou
2. místo – Nové CD Lucie Bílé a dvou měsíční pitný režim s Ondrášovkou
3. místo – Nové CD Lucie Bílé a měsíční pitný režim s Ondrášovkou

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
8/8/2012 Ondrášovka drink TZ DOC
8/8/2011 Lucie Bílá a Ondrášovka ZIP

Vstup do diskuze