SPORT KONCEPT: Snowboardovou olympijskou naději Zuzanu Doležalovou vybavil do Vancouveru SPORT KONCEPT

15/09/2010 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Zuzana Doležalová (za svobodna Vojtěchová) je jednou z nadějí české reprezentace na letošních ZOH v kanadském Vancouveru.
Členkou reprezentačního snowboardingového týmu ČR je Zuzana Doležalová již od roku 1997. Samotnému snowboardingu podlehla již ve svých 15 letech (v roce 1995), závodit začala o rok později.

Od roku 1999 se pravidelně účastní závodů Světového poháru a Mistrovství světa. Momentálně se věnuje dvěma alpským disciplínám – slalomu a obřímu slalomu. Za dobu své profesionální snowboardingové kariéry obhájila již několikrát titul mistryně ČR. Na stupni vítězů se objevila i v zahraničí, například v roce 2003 během Evropského poháru v Rakousku, kde v obou disciplínách v paralelním obřím slalomu a slalomu obhájila první místo. V loňském roce zazářila na Slovensku v Evropském poháru, kde v disciplíně paralelního obřího slalomu získala bronz.

Na loňském Mistrovství světa v Koreji sice nedosáhla na vítězné pozice, ale umístila se jako 14., což jí zajistilo nominaci na letošní olympiádu. Po schválení českého olympijského výboru se Zuzana Doležalová zařadila mezi 88 členů české výpravy, která bude ve Vancouveru bojovat o co nejlepší umístění.

Do těžkého olympijského boje o medaile poskytl SPORT KONCEPT Zuzaně Doležalové malou technickou oporu: brýle SWANS, helmu SH+, ponožky Rohner a chrániče Zandona.

Po náročných trénincích, kterým se nyní intenzivně věnovala ji čeká 11.února odlet olympijským speciálem do Vancouveru. Kvalifikační jízdy paralelního obřího slalomu jsou na programu v pátek 26. února od 10:00 hodin.
Držme Zuzce i ostatním sportovcům palce!

Více informací o snowboardistce Zuzaně Doležalové (Vojtěchové) naleznete na jejích internetových stránkách: http://zuzanavojtechova.com/
Pro více informací o produktech společnosti SPORT KONCEPT a značkách, které zastupuje navštivte: http://www.sportkoncept.cz/

Vstup do diskuze