TOI TOI: TOI TOI připravil plně mobilní kempy nejen pro účastníky letních festivalů

16/06/2011 Press, TOI TOI -

Společnost TOI TOI, lídr v oblasti mobilních sanitárních systémů, přichází na trh s novým produktem TOI TOI Camp, plně vybaveným mobilním kempem, který je určený pro letní festivaly a další masové akce pod širým nebem. Jedná se o plně mobilní systém s kapacitou až 10 000 osob. Kemp nabídne maximální možný komfort na úrovni klasických moderních kempů.

Cílem TOI TOI je stanovit nejvyšší standardy pro kempy v rámci festivalů a masových akcí. Návštěvníkům nabídne dosud neznámé služby, které jsou dostupné výhradně v kamenných ubytovacích zařízeních.

„TOI TOI Camp je pro návštěvníky masových akcí zárukou kvality poskytovaných komplexních služeb a místem, kde se lidé nemusí strachovat o svoji bezpečnost. Pro pořadatele festivalů je pak TOI TOI Camp výhodným partnerem zvyšujícím úroveň jejich akcí,“ říká Karel Svoboda, jednatel společnosti TOI TOI.

TOI TOI Camp nabízí návštěvníkům bezpečný, oplocený a osvětlený areál, čisté a plně vybavené toalety, koupelny a sprchy s teplou vodou, koordinovaná místa pro stany s navigačním systémem, bezpečnostní schránky a půjčovnu sportovního náčiní.

Nedílnou součástí TOI TOI Campu je nonstop recepce a ostraha, pravidelný hygienický a úklidový servis, prodejna festivalových potřeb (opalovací krémy, kondomy, pláštěnky, náplasti apod.) a široké možnosti občerstvení včetně restaurace.

Rezervace a platby za ubytování jsou řešeny přes webové stránky www.toitoicamp.cz, kde je již nyní možnost rezervace místa v kempu na festivalu Benátská noc na Malé Skále. Návštěvník tedy přijíždí na festival s platnou vstupenkou do TOI TOI Campu, kterou na recepci vymění za identifikační pásku a označení stanu. Limitovaný prodej bude dle volných kapacit probíhat i na místě. Ubytování v TOI TOI Campu přijde na 150 Kč za 1 osobu a stan na den. Cena za další osobu bez stanu je 100 Kč na den.

Pořadatelům poskytuje společnost TOI TOI kompletní materiální, technické a personální zajištění festivalového kempu s nulovými náklady, včetně administrativního servisu pro registrace a platby. Medializaci TOI TOI Campu zajišťuje společnost TOI TOI vlastními kanály.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
8/6/2011 TOI TOI Camp- TZ DOC

Vstup do diskuze