BRIT: Konzervy Brit Premium by Nature: Masové paté pro všechny psí mlsaly

12/09/2019 Press, VAFO Brit -

Oblíbený výrobce krmiv značky Brit rozšiřuje řadu Brit Premium by Nature nově také o konzervy. Lahodné masové paté zaručuje vynikající chutnost a stravitelnost pro všechna plemena, věkové i váhové kategorie psů. Poslouží nejen jako kompletní krmivo nebo ozvláštnění běžného jídelníčku, ale i jako vhodná strava pro psí seniory, kteří mají problémy s chrupem.

BPbN_vše

Maso a vnitřnosti jako základ

Alfou a omegou této speciality je maso doplněné o játra, dršťky či pohanku a dary přírody v podobě bylin a ovoce. Konzervy Brit Premium by Nature lze psovi podávat jako svačinku, dochucení granulí či kompletní stravu. Lákavá vůně masa a skvělá chuť podporují příjem krmiva i u vybíravých psů. Samozřejmostí je obsah bez obilovin, sóji a geneticky modifikovaných organismů, a naopak přídavek vybalancovaného množství živin, vitamínů a minerálů. Celá řada nových prémiových konzerv je určena všem plemenům jakéhokoli věku a všem velikostem psích parťáků. Nechybí tedy ani varianta pro psí juniory nebo pejsky s citlivým zažíváním.

Zdraví prospěšná pochoutka

Prémiové masové konzervy ve variantách z rybího, kuřecího, hovězího, krocaního, či vepřového masa jsou doplněny o lososový olej – zdroj omega-3 mastných kyselin, jež podporuje kvalitu srsti, imunitu, ale třeba i cévní a mozkovou činnost. Zároveň v nich najdete také extra porci kolagenu zlepšujícího zdraví kloubů, ovoce a bylinky jako například heřmánek, rozmarýn, borůvky či jablka. Krmivo navíc pomáhá zlepšit příjem tekutin.

Konzervy jsou dostupné v 6 příchutích a dvou velikostech 400 g a 800 g:

Brit Premium by Nature Hovězí s dršťkami a kolagenem
• Brit Premium by Nature Ryby a rybí kůže se zvýšeným obsahem lososového oleje
• Brit Premium by Nature Kuře a kuřecí srdíčka s borůvkami
• Brit Premium by Nature Vepřové s tracheou a rozmarýnem
• Brit Premium by Nature Krůtí s játry a heřmánkem pro štěňata
• Brit Premium by Nature Jehněčí s pohankou a jablky pro psy s citlivým zažíváním

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
12/9/2019 BPbN konzervy – TZ DOC
12/9/2019 BPbN konzervy – fotky ZIP