BRIT: Vánoce v psích a kočičích miskách

19/12/2020 Press -

Udělejte na Vánoce radost také svým čtyřnohým parťákům a dopřejte jim pochoutky, které potěší jejich mlsné tlamičky. Ať už vám doma dělá společnost pes nebo kočička, chutné štědrovečerní menu sestavené ze šťavnatých masových dobrot ocení každý chlupáč bez rozdílu.

Řada Brit Care Mini pro malé pejsky 

Potěšte svého malého parťáka krmivem šitým jemu na míru. Krmiva Brit Care Mini jsou určena psům malých a mini plemen, přičemž pokrývají všechny fáze jejich života i specifické potřeby. Kromě granulí obsahuje tato řada také kapsičky, které nejenže pejska potěší vysokou chutností, ale díky probiotikům, kurkumě, hřebíčku a dalším ingrediencím pozitivně zapůsobí na jeho zdraví. 

980 Kč, Granule Brit Care Mini pro dospělé psy 7 kg 
21 Kč, Kapsičky Brit Care Mini  

www.krmivo-brit.cz 

Carnilove kapsy pro psy

 

Kapsy Carnilove navrací našim milovaným šelmám jejich přirozený jídelníček plný masa, bylinek a lesního ovoce. Jejich obsah tvoří z 85 % nálož masa divokého původu. Kousky masa v paštice skvěle zafungují jako kompletní krmivo, žravý topping na granule i jako štědrovečerní večeře pro vašeho psího parťáka.  Servírovat je můžete ve stylové misce Carnilove, jejíž dřevěný design vnese do vašeho domova kousek divočiny.  

39 Kč, Carnilove kapsy pro psy 
156 Kč, Miska Carnilove vel. M 

www.carnilove.cz 

Brit Premium by Nature pochoutky pro kočičky 

Kočky jsou mlsné tlamičky, které ocení, pokud jim jídelníček čas od času oživíte nějakou dobrotou. Konzervičky řady Brit Premium by Nature jsou k tomuto účelu ideální. Jedná se o velmi jemné a krémové paté, které slouží jako kompletní krmivo i lahodné zpestření granulek. Pozornost kočičího mlsouna snadno upoutáte také chutnými tyčinkami stejné řady. Ty díky vysokému podílu masa ve složení disponují výraznou masovou chutí, což z nich dělá atraktivní pochoutku pro všechny kočičí mlsouny. 

28 Kč, Pamlsky Brit Premium by Nature  
33 Kč, Konzervy Brit Premium by Nature 

www.krmivo-brit.cz 

Brit Care Cat masové dobroty pro kočky 

Delikátní kapsičky Brit Care Cat jsou jako stvořené pro velmi vybíravé kočky i kočky s problematickým příjmem krmiva. Aby v kočičím bříšku bylo ještě o něco lépe, obsahují navíc rozmarýn a mrkev pro podporu správného trávení. A mlsným kočičkám jsou určeny také nové salámky Brit Care Cat Sausages, které se vyznačují konzistencí jemně šlehaného paté s přírodním složením a vysokým obsahem masa.  

18 Kč, Kapsičky Brit Care Cat 
19 Kč, Salámky Brit Care Cat 

www.krmivo-brit.cz 

S fotkami v plné kvalitě stáhnete zde: https://1url.cz/@vanoceBRIT  .