BTK Group: Pod stromeček

24/10/2011 BTK Group, Press -

I letošním hitem mezi vánočními dárky budou nejnovější technologické hračky pro děti i dospělé uživatele. Distribuční společnost BTK Group proto vytipovala nejžhavější nabídku pod vánoční stromeček.

Pro malé i velké – Psací tablet Boogie Board 10,5″

Boogie Board je jednoduchý černobílý tablet, vhodný k použití jako poznámkového bloku, místo papírků na ledničce, štítků nalepených na monitoru nebo jako efektivní nástroj pro dětskou kreativitu. I na přímém slunci dobře čitelný displej je citlivý na tlak, takže je možné různým tlakem tvořit různě tlusté čáry. Na displej je možné psát pomocí dodávaného stylusu či jiného předmětu, není však citlivý na dotyk lidského prstu či zápěstí. Výhodou je nízká hmotnost, zanedbatelná tloušťka a velká odolnost přístroje. Hodí se i tlačítko HOLD pro zabránění nechtěnému přepisu. Obsah displeje lze snadno smazat stisknutím jednoho tlačítka. Napájení zajišťuje dvojice AAAA baterií, která vydrží několik let, protože k odběru energie dochází jen při mazání displeje. K zařízení je možné dokoupit i pouzdro a praktické desky pro připevnění na lednici.

Boogie Board 10,5\

Sdílej své zážitky – Outdoorová kamera Contour+

Špičková kamera Contour+ má největší čočkou ze sportovních kamer o velikosti 2,8“. Zachycuje video v rozlišení 1080p a díky otočnému objektivu zaznamenává vysoce kvalitní obraz s minimálním zkreslením a současně nabízí funkci rybího oka s širokoúhlým záběrem až 170°. Samozřejmostí je nahrávání a streaming ve Full HD kvalitě. Jako první také využívá technologii Bluetooth, díky němuž má uživatel možnost na displeji mobilního telefonu zkontrolovat úhel záběru kamery a jednoduše ho v případě potřeby upravit do požadované polohy. Navíc lze využít špičkových funkcí jako je GPS, která sleduje rychlost, polohu a nadmořskou výšku čtyřikrát za vteřinu, propojení přes HDMI port, umožňující rychlý streaming HD videa přes monitor nebo TV nebo možnost připojení externího mikrofonu. Produktová řada kamer Contour navíc nabízí rozsáhlou řadou doplňkového příslušenství, například vodotěsné podvodní pouzdro.

Contour+ Cena: 11 879 Kč

Svět knih na dlani – Čtečka PocketBook PRO 602

Nadstandardně vybavená čtečka elektronických knih s bezdrátovým připojením WiFi a Bluetooth. Využívá unikátní technologii „elektronický inkoust“ simulující klasické čtení z papírové podoby knih, to zajišťuje dobrou čitelnost na přímém slunci nebo pod lampou. Disponuje
20-ti slovníky a funkcí hlasové předčítání ve 28 světových jazycích. Čtečka disponuje displejem o velikosti 6″ s rozlišením 800 x 600 a možností nastavení 16 stupňů odstínu šedé. Dále nabízí širokou podporou textových formátů včetně dokumentů PDF, DOC a HTML a umožňuje v nich dělat poznámky a záložky. Čtečku lze současně využívat i jako hudební přehrávač, neboť zvládá i MP3 komprimované soubory.
Interní paměť čtečky činí 2 GB, paměť je možné rozšířit o paměťovou kartu microSD/SDHC o kapacitě až 32 GB. Pro přenos dat je k dispozici microUSB. Na jedno nabití vydrží až 14000 otočených stran.

PocketBook PRO 602 Cena: 4 699 Kč

Kompletní know-how – Tablet Archos 101 G9

Archos 101 G9 nabízí extra výkon v atraktivním těle s tloušťkou do 13 mm a rozlišení 1280 x 800 bodů. Nový operační systém vlastní výběr aplikací a individuální nastavení. Pracuje s velkým množstvím multimediálních 1080p a zobrazuje formáty sady Microsoft Office či Adobe formátů včetně rozšířeného kodeku H.264 v rozlišení až Reader. Tablet je postaven na špičkovém dvoujádrovém procesoru, který obsahuje i funkce pro svižnou akceleraci 3D grafiky ve hrách a aplikacích. Pro ukládání dat je integrovaná flash paměť o velikosti 16 GB a kapacitu lze rozšířit pomocí Micro SDHC slotu. Ve výbavě je navigace GPS s kompasem, G-Sensor, stojánek, fotoaparát se schopností natáčet video a pro připojení do sítě internet je zabudovaná bezdrátová karta WiFi a BlueTooth 2.1. Tablet je možný volitelně rozšířit o 3G modem. Uživatel si na jedno nabití užije až 7 hodin přehrávání videa či až 36 hodin hudby.

Archos 101 G9 Cena: 11 879 Kč
Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
24/10/2011 Vánoční balíček BTK Group – TZ DOC
24/10/2011 Vánoční balíček BTK Group – fotky ZIP

Vydala PR agentura maXmedia