Dexim: Nepřehlédnutelná svítící nabíječka a synchronizační kabel pro Apple nadšence

03/04/2012 Dexim, Press -

Dexim Visible Green Charger a Dexim Visible Green Cable jsou příkladnou ukázkou filozofie značky Dexim – přinášet inovativní technologická řešení a vybočovat z početné řady příslušenství pro Apple zařízení. Produkty z řady Visible se vyznačují použitím elektroluminescenční technologie v celé délce kabelu, díky které majitel přístroje jasně vidí, v jaké fázi dobíjení se jeho přístroj nachází.

Dexim Visible Green Charger je energeticky úsporná a rychlá nabíječka přístrojů Apple s funkcí standby, pokud je přístroj plně nabitý nebo se nepoužívá. Nejzajímavější vlastností nabíječky je nízkonapěťový průhledný kabel s elektroluminescenční technologií, který po celé délce světelně zobrazuje rychlost a stav nabíjení přístroje. Kabel lze od nabíječky odpojit a použít samostatně jako pro synchronizaci přes USB s PC nebo Mac. Nabíjecí AC adaptér je skládací pro pohodlnější přenášení.

MOC: 826 Kč
Kompatibilita: iPhone, iPod, iPad/2
Video: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pHoLPNxrHdM

Synchronizace a dobíjení nikdy nebylo efektivnější a stylovější. Dexim Visible Green Cable je nabíjecí/synchronizační kabel s funkcí standby, pokud nenabíjí. Nízkonapěťový průhledný kabel s elektroluminescenční technologií informuje, jak se přístroj aktuálně nabíjí. Po dokončení nabíjení kabel zhasne a automaticky přejde do úsporného režimu. Délka kabelu je 80cm.

MOC: 416 Kč
Kompatibilita: iPhone (2G až 4S), iPod Touch, iPod Nano 3G/4G/5G, iPod Classic, iPad/2
Video: http://www.youtube.com/watch?v=3vDaHqZWn2s

Produkty Dexim lze zakoupit na www.huramobil.cz, více info na www.idexim.cz.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
3/4/2012 Dexim – Visible Green – TZ DOC
3/4/2012 Dexim – Visible Green – foto high-res ZIP
3/4/2012 Dexim – Visible Green – foto low-res ZIP

Vydala PR agentura maXmedia