FMX Gladiator Games: NIČITEL se chystá dobýt Prahu

03/12/2010 FMX Gladiator Games, Press -

Již jedenáctý ročník freestyle motocrossové show FMX Gladiator Games po pěti letech navštíví současný král FMX – Nate „The Destroyer (Ničitel) Adams a spolu s ním dalších 15 světových freestyle motocrossařů.

Praha – 12. 11. 2010 – THE DESTROYER Nate Adams se po pěti letech vrací na místo činu. Určitě si mnozí vzpomenou, jak v roce 2005 dostával do varu O2 Arénu na tu dobu neuvěřitelnými triky jako shaolin flip nebo no hand backflip apod. Tyto triky teď již patří do arzenálu většiny jezdců, ale tehdy to bylo něco těžko pochopitelného.

Ovšem Nate Adams je zase o pořádný kus dál. V minulém a letošním roce se mu podařilo vyhrát v nejprestižnější FMX sérii X-Fighters a jako jediný jezdec na světě ji dokázal vyhrát dvakrát za sebou. V současné době není naprosto pochyb, kdo vládne současnému FMX světu. Přivítejte Nata NIČITELE Adamse. Do Prahy Vám přijede ukázat co to je freestyle motocrossové peklo!!!

Nate v tom samozřejmě nebude sám a ostatních 15 jezdců rozhodně nejsou žádní komparzisté. Dorazí i Jeremy „Twitch“ Stenberg, chlápek, který svým zjevem a tetováním budí hrůzu, ale opak je pravdou. Démoni ho ovládnou, až když usedá na motorku. Tam nezná bratra. Praha opět bude mít možnost vidět fenomenálního Danyho Torrese ze Španělska a také šíleného bratra v tripu, ale i triku Charlese Pagese (v roce 2008 se tu představil jeho bratr Thomas). Ten se vyznačuje tím, že se nebojí zkoušet naprosto neuvěřitelné a nové triky.

Loňský hrdina Američan Chuck Carothers, který se zapsal do dějin jako první člověk, který skočil backflip na neupravené silniční motorce Harley Davidson vzkazuje: „Miluju Prahu a tuhle show. Jsem rozhodnutý tu opět ukázat 360o body varial!“ Chuck tímto trikem vyhrál v roce 2008 X-Games, ale nikdy ho od té doby už neskákal. Jak sám říká: „ Je to tolik věcí dohromady, na které se musíte soustředit. Tenhle trik se ani nedá moc trénovat, protože každý pokus je o ohromném riziku.“ To dokládá i fakt, že další rok už se mu ho na X-Games nepovedlo zopakovat a jeho pokus skončil pádem.

Poprvé se tu objeví japonský kamikadze Daice Suzuki. Staří holubi se vracejí v podobě Dustina Millera, Reagana Siega, Jeffa Fehra, Morgana Carlsona nebo obojživelného Justina Hoyera (vítěz X-Games na sněžném skútru, ale krutě dává i na motorce). A samozřejmě také enkláva českých FMX hvězd doplněných mladými nadějemi v čele s jedenáctiletým Matějem Česákem.

Nejaktuálnější novinky najdete na našem facebooku. Další informace na www.fmxgladiatorgames.com a www.gsma.cz.

Informace ohledně akreditací najdete zde.

Freestyle Motocross Gladiator Games se konají 27. 11. 2010 v pražské O2 Areně od 19:30 hodin.

Vstupenky k dostání v síti SAZKA TICKET nebo na portálu www.sazkaticket.cz. Ceny od 690 Kč do 1 490 Kč.

Více informací naleznete na www.fmxgladiatorgames.com.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
12/11/2010 FMX Gladiator Games – TZ DOC

Vstup do diskuze