Sport koncept: High-tech špičkové vybavení LEKI pro letošní sezónu

24/10/2014 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Představujeme Vám top výbavu od značky LEKI pro nadcházející sezónu skládající se z high-tech kombinace špičkové hole Carbon D, která získala zlatou medaili na letošním ISPO 2014 a z inovovaných závodních rukavic Worldcup race Titanium S. Oba tyto produkty byly vyvinuty ve spolupráci se samotnými závodníky a splňují ty nejvyšší nároky.

LEKI CARBON D

Carbon D jsou špičkově designově i konstrukčně řešené hole, oceněné prestižní zlatou medaili na letošním ISPO. Hůl má stylové černé madlo a není tradičně kulatá, ale má tvar do písmene D – takže na první pohled působí lehce hranatě. Je vyrobena z vysoce modulárního 100% karbonu, který používá speciální křížené pláty v několika vrstvách a díky tomu je neuvěřitelně lehká a pevná. Je vybavena high-tech systémem Trigger S pro perfektní splynutí s rukavicí. Samozřejmostí je snadno vyměnitelný talířek. Hole jsou nabízeny v délkách od 115-130cm.

Cena: 4 190 Kč

LEKI WORLDCUP RACE TITANUM S
Přepracovaný high-tech model legendárních „worldcupových“ rukavic LEKI, který vznikl na základě podnětů dlouholetého vývoje a samotných závodníků. Díky 3D tvarovaným silikonovým vrstvám kolem prstů padnou rukavice perfektně na ruku. Rukavice jsou vybaveny termoizolační membránou Thinsulate. Na povrchu mají hydrofobizovanou hovězinu a jemnou kozinku v dlani, která perfektně přilne k madlu. Titanový štítek chránící hřbet ruky s nápisem LEKI, spolu s ochrannými prvky na prstech udrží Vaší ruku v bezpečí. Pro ideální spojení rukavice a hole je součástí poutko Trigger S. Pro tuto sezónu jsou vyrobeny v nových barevných kombinacích. Kromě prstové a palčákové přibyla nově i tzv. lobster varianta – jedná se o spojené tři krajní prsty, s tím že palec a ukazováček zůstávají volné. Jsou nabízeny ve velikostech 6,5 – 11.

Cena: 5 240 Kč

TRIGGER S

Systém Trigger S, kterým jsou oba tyto produkty vybaveny, zajišťuje maximální bezpečnost a díky širokému provedení poutek obepínajících rukavice, perfektní přenos síly. Jedná se o jednoduché vázání mezi madlem hole a rukavicí pomocí poutka, do kterého hůl jednoduše nacvaknete a pomocí tlačítka vycvaknete. Nebezpečí úrazu se minimalizuje díky tomu, že se poutko samo odepne směrem nahoru při jakémkoliv větším tahu, například při pádu.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
24/10/2014 TZ Produktové tipy LEKI DOC
24/10/2014 Produktové FOTO ZIP