FMX JAM: Horsefeathers FMX Jam – Volume 4 – startuje!

15/09/2010 FMX Jam, Press -

Horsefeathers FMX Jam 2009 je tu. Dnes přijíždí do Prahy většina jezdců a zítra akce odstartuje freeride session na velkých přírodních skocích v brněnském Big gap parku. Ve středu je na programu adrenalinové překvapení a ve čtvrtek již samotná akce pro diváky, která se koná poprvé v Praze ve Freestyle Parku Modřany (http://www.freestylepark.cz/). Start v 18 hodin. VSTUP ZDARMA.

Praha 27. července – Horsefeathers FMX Jam s pořadovým číslem 4 právě začíná. Dnes do Prahy přijede většina jezdců z celé Evropy a náročný program startuje zítra freeride session v Brně. Ve středu je na programu prozatím tajný adrenalinový sport a ve čtvrtek samotná akce. Bohužel z potvrzených jezdců nedorazí Remi Bizouard, nahradí ho Novozélanďan Nick Franklin, a Maurizio Icio Poggiana, který je zraněný. Více o celé akci říká hlavní organizátor a přední český FMX jezdec Martin Koreň: „Princip jamu je setkat se s kamarády a strávit s nimi několik nezapomenutelných dní. Připravit jim takový program, aby sami velmi rádi zase přijeli, což si myslím, že se nám zatím vždy dařilo. Čtvrteční exhibice pro diváky je vrcholem akce a odměnou pro fanoušky freestyle motocrossu.“

Čtvrteční vyvrcholení – HF FMX Jam poprvé v Praze – čtvrtek 30. 7. od 16 hod. Freestyle Park Modřany

Akce se poprvé představí v Praze ve zbrusu novém a atraktivním areálu Freestyle Parku Modřany (www.freestylepark.cz), kterému vévodí více než 70 metrová loď se zázemím a restaurací Port 62 (www.port62.cz).
Kromě samotného FMX Jamu, v hlavní roli s pozvanými jezdci, je na programu exhibice teprve devítiletého Matěje Česáka, pit bike show, hudební produkce DJe a samozřejmě i divoká afterparty. Samotného jamu se zúčastní 10 předních evropských jezdců a vstup je ZDARMA. Sami jezdci budou rozhodovat o tom, kdo z nich předvede nejlepší jízdu, trik, whip, a kdo zvítězí v soutěži dvojic. Více info na www.fmxjam.cz nebo na facebooku.

Program Horsefeathers FMX Jam – 30. 7. 2009

16:00 Představení jezdců
16:20 Matěj Česák (9 let) exhibice
16:30 Best Run
17:00 Best Whip
17:30 Pit Bike Show 50Rocks

18:00 Best double
18:30 Best Trick
19:00 Jam session
19:10 Vyhlášení výsledků

19:30 Autogramiada

20:00 Party start DJ Robot
22:30 Autobusový přesun do klubu Misch Masch

Seznam pozvaných jezdců: Nick Franklin (Nový Zéland), Busty Wolter (Německo), Jader Toninello, Martin Schenk (Rakousko), Libor Podmol, Martin Koreň, Petr Pilát, Petr Kuchař, Ondřej Záruba a Jan Brabec (všichni Česká republika).

Sledujte pravidelný update na www.fmxjam.cz nebo na facebooku.

Vstup do diskuze