Horsefeathers FMX Jam 2011: detailní program update, seznam jezdců

25/07/2011 FMX Jam, maXmedia -

Divoký, nespoutaný, pohodový, nabitý energií, muzikou, adrenalinem a pekelnými triky ve vzduchu na motorce – to je Horsefeathers FMX Jam s pořadovým číslem 6. Opět se můžete těšit na jezdce z celého světa, kteří Vám nabídnou nevídanou freestyle motocrossovou podívanou. VSTUP ZDARMA!!!

Tento krátký update Vám přináší další detailní informace o programu a JAMU.


FMX Jam – highlights

• V úterý 2.8. se všichni jezdci zúčastní Phoenix – Zeppelin Freeride session. Budou celý den jezdit ve volném terénu, užívat si hliněných odrazů a hledat nové stopy a nepokořené skoky. Na freeridu se jezdci hodnotí navzájem. Každý z nich má jeden hlas. Jezdec s největším počtem hlasů vyhrává Phoenix – Zeppelin Freeride.

• Ve Freestyle Parku v Modřanech se ukáže 16 jezdců freestyle motocrossové špičky. FMX Jam bude rozdělený na 3 fáze. Hlavním oceněním je SNICKERS Nutcase Best Trick. Jezdci se hodnotí navzájem, ale vy můžete mít velký vliv na volbu vítěze vaším potleskem ,nebo ohlasem!

• Na FMX Jamu si budete moc dobře a levně nakoupit. Na místě bude Horsefeathers letní výprodej, nová kolekce týmu FMX4Ever, nebo stánek na pořádný brýle od Electric za super ceny. Můžete soutěžit v Nutcase zóně, surfovat po netu v internetové kavárně seznam.cz ,nebo si dát vychlazený pivko a pořádnej párek na stánku.

• Po akci bude jako obvykle autogramiáda s jezdci, kterou si nesmíte nechat ujít! Originální plakát Horsefeathers FMX Jam s podpisem všech jezdců je nejlepší suvenýr!

• Na večer vás čeká pořádný punkový mejdan, který živě rozjedou “The Rocket Dogz” a “Queens of Everything”. Po 22:00 se přesuneme do podpalubí lodě,na FMX4Ever party, kde rytmus převezmou DJ’s Robot a Jorgos. Kdyby vám to nestačilo, tak v půl 3 nás vyzvedne párty bus, který nás odveze do klubu La Mafia v centru Prahy, kde se bude pokračovat do rána.


Poslední tajenkou byl seznam jezdců, který je nyní kompletní a diváci se mohou těšit na opravdu kvalitní výkvět světového freestyle motocrossu v podaní 14 jezdců! Posuďte sami:

CZ – Martin Koreň, Libor Podmol (úřadující mistr světa), Zdeněk Fusek, Ondřej Záruba, Radek Bílek, Franta Máca, Aleš Liemann
DE – Busty Wolter
A – Martin Schenk
I – Massimo Bianconcinni
BE – Gilles Dejong, Jimmy Verburgh
NZ – Nick Franklin
USA – Ryan Logan


VSTUP ZDARMA více v přiložené tiskové zprávě, aktuální info na www.fmxjam.cz a facebooku – www.facebook.com/fmxjam.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout RAR
19/7/2011 FMX Jam volume 6 – TZ DOC
19/7/2011 FMX Jam volume 6 – fotky high-res RAR
19/7/2011 FMX Jam volume 6 – highlights DOC

Vydala PR agentura maXmedia