LEVELSPORTKONCEPT: Běžecká kolekce LEKI získává hlavní ocenění na veletrhu ISPO 2015

27/02/2015 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Německý výrobce holí, rukavic a doplňků LEKI získal hned dvě z prestižních ocenění ISPO 2015 v kategorii „Výrobky pro běžecké lyžování“

Závodní běžecká hůl LEKI Race Shark přesvědčila porotu díky fantastické kombinaci tuhosti, lehkosti
a maximálního komfortu použití, který zaručuje nová verze systému Trigger Shark. Nová verze Trigger Shark 2.0 přichází s ještě užším tvarem a umožňuje nejpohodlnější „click-in“ a „click-out“. Nově navržené poutko napomáhá k lepšímu ovládání hole při lyžování. Hůl je vyrobena z 100% modulárního karbonu zesíleného vylepšenými karbonovými vlákny pro zajištění maximálního výkonu. Závodní oddělení LEKI vyvinulo Trigger Shark 2.0 ve spolupráci s účastníky světového poháru.

Kaisa Mäkäräinen, celková vítězka světového poháru v biatlonu v sezóně 2013/14, se aktivně podílela na vývoji druhého oceněného produktu, a to rukavicích LEKI Race Shark. Přizpůsobivé závodní rukavice dopřávají perfektní symbiózu pohodlí a přenosu síly. Zabudované poutko sedne prakticky každému a zaručuje přímý kontakt mezi rukou a madlem. Střih rukavice také minimalizuje jakýkoliv zbytečný materiál na dlani. Materiál Windstopper® ochrání ruce před větrem a chladným počasím.

S těmito oceněnými a mnoha dalšími novinkami v kolekci 2015/16 se celý tým LEKI těší na další zimní sezónu.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
27/02/2015 TZ Běžecká kolekce LEKI získává hlavní ocenění na veletrhu ISPO 2015 DOC
27/02/2015 Produktové FOTO ZIP