LSK: LEKI ovládlo světový šampionát ve Svatém Mořici

24/02/2017 Press -

LEKI Logo
Kirchheim / Teck – Na světového šampionátu ve Svatém Mořici, který se konal od 6. do 19. února 2017, získali jezdci pod vlajkou LEKI celkem 20 cenných kovů a potvrdili tak dlouhodobou nadvládu svých holí na nejvyšší úrovni tohoto sportu. Dámy vybojovaly 13 z 15ti možných pódiových umístění a 3 z 5ti možných kompletních stupňů vítězů. Pánské výsledky nejsou o nic méně působivé: také sedm z patnácti možných umístění putovalo k závodníkům této Švábské závodní společnosti.

I mimo podium jsme mohli sledovat zajímavý průběh. Hole Venom SL, v růžové barvě se zářivou neonovou žlutou, nebyly pouze dámskou záležitostí. Na šampionátu jste mohli vidět také dva muže závodící s holemi této barvy.

Mikaela Shiffrinová získala s růžovou holí Venom SL zlato ve slalomu a stala se tak druhou ženou v historii, po Christl Cranzové, která ovládla slalom na MS potřetí za sebou.

Gratulujeme našim LEKI sportovcům

6 x zlato: Nicole Schmidhofer (AUT), Wendy Holdener (SUI), Tessa Worley (FRA), Mikaela Shiffrin (USA), Erik Guay (CAN), Beat Feuz (SUI)
6 x stříbro: Tina Weirather (LIE), Stephanie Venier (AUT), Mikaela Shiffrin (USA), Wendy Holdener (SUI), Erik Guay (CAN), Manuel Feller (AUT)
8 x bronz: Lara Gut (SUI), Michaela Kirchgasser (AUT), Lindsey Vonn (USA), Sofia Goggia (ITA), Frida Hansdotter (SWE), Mauro Caviezel (SUI), Leif Kristian Haugen (NOR), Felix Neureuther (GER)

Také gratulujeme týmům Francie a Švédska k získání zlaté a bronzové medaile v závodě národů.

Kompletní výpis medailistů LEKI naleznete ZDE

LEKI Venom SL pink
LEKI Venom SL


Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
24/02/2017 LEKI ovládlo světový šampionát ve Svatém Mořici DOC