LSK: POC a tým Cannondale-Drapac rozšířili spolupráci pro další tři roky

01/11/2016 Press -

POC a Cannondale-Drapac se dohodli na rozšíření stávající spolupráce pro další tři roky. Profesionální tým Slipstream Sports bude vozit nejenom helmy a brýle POC jako dosud, ale od 1. ledna uvidíte všechny závodníky Cannondale-Drapac také v dresech a šortkách POC, včetně ponožek.
Cannondale-Drapac logo

Nový Cannondale-Drapac týmový set pro rok 2017 bude oficiálně odhalen na Rouleur Classic show v Londýně v pátek 4. listopadu, za účasti týmových jezdců, konkrétně Ryan Mullen a Davide Formolo. K zastižení na akci bude i ředitel sportovního sektoru Charly Wengelius.

Oscar Huss, vedoucí vývojového oddělení POC, říká: „Jsme nadšení z budoucího a pokračujícího partnerství s profesionálním cyklistickým týmem Cannondale-Drapac, obzvlášť v návaznosti na to,
že naši spolupráci od roku 2014 hodnotíme velmi pozitivně. Tento tým je plný cyklistických talentů a my se velmi těšíme, že je podpoříme a pomůžeme jim rozvíjet jejich schopnosti během dalších tří let, ať už na kole nebo mimo něj. Také díky unikátnímu a vysoce nadstandardnímu prostředí, ve kterém se tento tým pohybuje, jsme schopni vylepšovat naše vybavení a neustále se tak ujišťovat, že naše produkty a jezdci budou vždy na nejvyšší úrovni. Přirozeně zkušenosti a zpětná vazba, kterou dostáváme nám umožňují průběžně vylepšovat a inovovat naše cenami ověnčené produkty a podporovat tak naší základní myšlenku.“

Jonathan Vaughters, CEO Slipstream Sports a Cannondale-Drapac, říká: „Jsme partnerem se značkou POC od roku 2014 a jejich inovace a podpora byly zásadní v mnoha našich dosavadních výsledcích. Jsem hrdý na to, že mohu nazývat POC partnerem, který nám nabízí kvalitu a výkon, perfektně rozumí našim potřebám a podporuje naše společné budoucí cíle. Navíc, jejich mise, ve spojení s naším celkovým přístupem k udržitelnosti jezdce, je věrným odrazem našich cílů v týmu Cannondale-Drapac. Důraz, který klade POC na výkon a bezpečnost je důležitý pro nás pro všechny.“

Stručný přehled spolupráce POC a Cannondale-Drapac od roku 2014
V letech 2014-2016 používal tým Cannondale-Drapac helmy POC, konkrétně Octal, Octal Aero, Cerebel a brýle Do Blade a Do half Blade. Limitovaná edice k 10letému výročí značky Octal a Do Blade byla používána od startu Tour de France 2016 až do konce sezóny.

Od roku 2017 bude tým Cannondale-Drapac používat dále helmy POC Octal, Octal Aero, Cerebel a brýle Do Blade a Do half Blade a nově i POC dresech a šortkách i včetně ponožek.

POC logo

Značka POC, která je předním výrobcem helem, brýlí, chráničů, doplňků a dalších komponentů pro cyklistiku a lyžování, byla založena v roce 2005 se silnou misí: „udělat vše pro ochranu života a snížit následky nehod při sportech, kde dochází k pádům díky vývoji a zlepšování osobní ochrany.“ POC nastavuje nové standardy v podobě patentovaných technických řešení v konstrukci, v kombinaci materiálů a perfektního zpracování.


Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
01/11/2016 POC a tým Cannondale-Drapac rozšířili spolupráci pro další tři roky DOC