MECCA: MECCA HLÁSÍ COMEBACK VE VELKÉM STYLU

17/08/2012 MECCA, Press -

Pro všechny milovníky kvalitní taneční hudby se chystá comeback roku! Po rozsáhlé několikaměsíční rekonstrukci se vrátí zpět na evropskou klubovou scénu proslulý pražský klub MECCA.

Bez nadsázky se dá říci, že z původního klubu kromě názvu nezbyl kámen na kameni. Mezi ty nejpodstatnější změny patří nová image klubu, stylový interiér, zajímavý a kreativní program, cenově dostupná politika, servis na špičkové úrovni, akustika celého prostoru s inovovaným zvukovým systémem Funktion One, světelný park nebo téměř dvojnásobná kapacita. A to všechno pro vytvoření světové klubové atmosféry.

O víkendu 7. a 8. září se brány nové Meccy poprvé otevřou široké veřejnosti v rámci Opening weekendu. V pátek 7. září do Prahy zavítá významný představitel francouzské housové scény a autor řady tanečních hitů ARNO COST. Vlastní tvorbě se věnuje již od roku 1999 a v současnosti je považován za jednoho z předních světových producentů house hudby. Den poté, v sobotu 8. září, se Praha může těšit na další světovou hvězdu. Z Holandska přijede tvůrce nezaměnitelného soundu MARCEL WOODS. Dalším zahraničním hostem tohoto víkendu bude americký zpěvák PEYTON, který v Praze již několikrát vystoupil live a vždy si podmanil klubové publikum a dokonce i vyprodanou O2 Arénu. Peyton bude speciálním hostem obou víkendových nocí.

Součástí víkendového programu budou i zástupci české klubové scény a noví Mecca Djs. Hosté se mohou těšit na velkou show s mnoha performery a tanečnicemi ve velkolepých kostýmech. Tento víkend slibuje opravdovou zábavu na světové úrovni a strhující hvězdnou atmosféru.

Hned po slavnostním znovuotevření je připravena řada nových pravidelných akcí. Management klubu usilovně pracuje na tom, aby bylo o Mecce pořádně slyšet již od jejího znovuzrození. „Do Meccy se stěhují velké produkce jako Trancefusion Club Edition nebo Decadance, doplněné o pravidelné party s nejlepšími českými a světovými DJs. Věříme, že toto je ten nejlepší argument pro fanoušky taneční hudby, aby si od září přicházeli pravidelně užít atmosféru tohoto legendárního klubu,“ říká manažer Meccy Radek Koch.

Datum vydání Název Stáhnout Stáhnout ZIP
17/8/2012 MECCA comeback – TZ DOC

Vstup do diskuze