MONSTER: VANS DOWNTOWN SHOWDOWN 2012

15/08/2012 MONSTER, Press -

Další rok a další stylové město, které Downtown Showdown dobylo svými skejty, večírky a nejlepší zábavou, jakou si lze představit. Po Hamburku a Londýně zavítal tento závod do historického a kultovního centra Amsterdamu, kde se Western Gas Factory proměnila na skejťácký ráj se street spoty a překážkami rozmístěnými po celém průmyslovém areálu.


Celý týden jsme zahájili v pravé Monster formě přeměnou Soundgarden Cafe na tetovací studio a místo pro setkávání jezdců, kde se rozdávaly panáky. Hugo Liard a Rob Smith tentokrát soutěžili s různými soupravami v divoké bitvě „dýdžejů”. Všichni byli druhý den ráno na tréninku na nově postavených street spotech, no a večer jsme obsadili místní Marnix Bowl, kde se konala soutěž „Cash for Trix” doprovázená spoustou piva, grilování a kolem poházených dvacetieurových bankovek, dokud se nespustil liják, který nás přiměl party přesunout do města.
Závodní den přilákal tisíce skejťáků, kteří chtěli během dne spatřit v akci legendy jako Tony Alva a Stevena Caballeru, spolu se všemi týmy bojujícími venku na překážkách navržených týmy Antiz, Flip, Palace a Blueprint. Jako ceny pro vítěze se rozdávala obrovská kola sýra, dřeváky a další tradiční věci. No a Rob sbalil spoustu sýra a Flip odjížděl domů jako nejlepší tým dne.
Pak se šlo přímo na Monster afterparty, kde DJ Dogger neboli Rob Smith nejprve přítomné davy parádně rozhýbal, aby je připravil na skupinu Bad Shit pozvanou časopisem Thrasher, která je zavalila svým hardcore punkem a doslova založila na jevišti požár. Při stovkách lidí čekajících na pouhou šanci dostat se do klubu bylo propuknutí všeobecného šílenství jen otázkou času. K tomu došlo, když na jeviště nastoupil zvláštní host, skupina Suicidal Tendencies. Originální skate-punk rockeři vyvolali mezi davy kroužícími ve staré továrně v divokém tanci pozdvižení a tvrdé pecky rockerů udržely celý klub ve vysokých otáčkách až do časných ranních hodin.

Video z akce ZDE
Kompletní fotografie ke stažení ZDE

Monster není jen energetický drink, Monster je životní styl. Je to scéna oblíbených punk rockových kapel, našláplých sportovců a fanoušků, života na hraně a třeskuté zábavy. Do toho všeho vnáší Monster větší než malé množství energie. Otevři si plechovku toho nejkrutějšího energetického nápoje na planetě, MONSTER Energy. Více na www.monsterenergy.com.

Datum vydání Název Stáhnout Stáhnout
15/8/2012 Vans Downtown Showdown 2012 – TZ DOC
15/8/2012 Monster Vans Downtown Showdown 12 – foto ZIP

Vstup do diskuze