SKYR: Limitovaná edice bohušovického SKYRU potěší vaše chuťové buňky ananasem s kokosem a malinou

20/04/2021 Press -

Jak je tomu u Bohušovické mlékárny tradicí, i toto léto vyšle do obchodů novou limitovanou letní edici SKYRU. Na své si tentokrát přijdou milovníci tropického spojení ananasu s kokosem i ti, kdo dávají přednost dobře známé chuti malin. Druhá se zmíněných příchutí bude navíc oproti ostatním ochuceným variantám specifická sníženým obsahem cukru. A vysoký obsah bílkovin a pouze minimum tuku je už u SKYRU samozřejmostí.

 

  

Se začínajícím létem servíruje Bohušovická mlékárna svým zákazníkům osvěžení v podobě dvou nových limitovaných SKYRŮ. Zatímco první příchuť vás díky spojení kokosu s ananasem přenese do tropických krajin, v případě druhé ochutnáte ovoce, které dobře znáte z českých lesů i zahrádek – maliny. Stejně jako je tomu u SKYRŮ borůvky a vanilky, vyznačuje se také limitovaná malina o 30 % nižším obsahem cukru.  

Na SKYRU zákazníci oceňují kromě charakteristické chuti především složení bohaté na bílkoviny (až 12 %) a skoupé na tuky (od 0,1 do 1 %). Výhodou je i vyvážený podíl sacharidů. Tento mléčný výrobek s islandskými kořeny je tak vhodný jako součást jídelníčku sportovců, dětí, seniorů či těhotných nebo kojících žen. Ideální je také při redukčních dietách, zvyšování kondice, nabírání svalové hmoty a celkovém zlepšení životního stylu. SKYR navíc obsahují vitamín D, který je důležitý pro kosti a správné fungování imunitního systému. 

Řada SKYR Bohušovické mlékárny čítá celkem sedm příchutí stálé nabídky – neochucený natur, jahodu, brusinku, broskev-meruňku, třešně-černý rybíz a borůvku a vanilku se sníženým obsahem cukru. Kromě toho chystá mlékárna dvakrát ročně limitovanou edici ladící s daným ročním obdobím. Ve spolupráci se sesterskou Choceňskou mlékárnou vzniklo v roce 2020 také nové Choceňské pomazánkové & Skyr. Oproti tradičnímu pomazánkovému najdete v jeho kelímku nižší obsah tuku a vyšší obsah bílkovin. 

SKYR uvedla na český trh jako první Bohušovická mlékárna, a to v květnu roku 2016. Islandskou tradiční pochoutku z Bohušovic koupíte v prodejních sítích BILLA, Globus, Kaufland, Makro, TESCO, COOP, Žabka, Košík.cz, Rohlik.cz a dalších. 

PRODUKTOVÝ TIP 

I toto léto osvěží Bohušovická mlékárna vaše chuťové buňky limitovanou edicí SKYRU. Zatímco první příchuť vás díky spojení kokosu s ananasem přenese do tropických krajin, v případě druhé ochutnáte ovoce, které dobře znáte z českých lesů i zahrádek – maliny. A jak je tomu u SKYRU tradicí, pod víčky obou nových kelímků najdete vysoký obsah bílkovin a pouze minimum tuku. 

www.skyrcz.cz 
Cena: 19,90 Kč