PROTEIN: Bohušovický PROTEIN si nově vychutnáte i v příchuti vanilka

20/04/2021 Press -

Rodinka bohušovických tvarohů PROTEIN přivítala nového člena. Kromě jahody, borůvky a broskve s meruňkou si tak můžete nově pochutnat také na vanilkové variantě se sníženým obsahem cukru. Stejně jako její starší sourozenci, ukrývá i vanilka pod víčkem vysoký obsah bílkovin (14 g) a minimum tuku (0,1 g), což z ní dělá ideální svačinu nejen pro všechny milovníky zdravého životního stylu a sportu.

PROTEIN je odtučněný tvaroh s přídavkem bílkovin, který před dvěma lety uvedla na trh česká Bohušovická mlékárna. Jak samotný název napovídá, hlavním benefitem všech čtyř příchutí je vysoký obsah bílkovin v každém kelímku. Ty přispívají k růstu svalové hmoty, mají dlouhodobý sytící efekt ajsou nezbytnými pomocníky při hubnutí.  


Nová vanilková příchuť nabízí všem sportovcům a milovníkům zdravého způsobu stravování další chutnou volbu, kterou si mohou bez výčitek dopřáv souladu se svým životním stylem. Kromě ní čítá řada těchto proteinových dobrot také borůvku se sníženým obsahem cukru, jahodu a broskev-meruňku. 


K tvarohům PROTEIN připojila Bohušovická mlékárna navíc projekt Cílem je začít, který se snaží lidi motivovat ke zdravému životnímu stylu. Sledovat jej můžete na Instagramu (cilem_je_zacit) na Facebooku (Cílem je začít) 


PROTEIN Bohušovické mlékárny zakoupíte např. v obchodních sítích Tesco, Lidl a Globus. Doporučená maloobchodní cena činí 19,90 Kč. 

 

PRODUKTOVÝ TIP 


Rodinka bohušovických tvarohů PROTEIN přivítala nového člena. Kromě jahody, borůvky a broskve s meruňkou si tak můžete nově pochutnat také na vanilkové příchuti. Stejně jako její starší sourozenci, ukrývá i vanilka pod víčkem vysoký obsah bílkovin (14 g), který z ní dělá ideální svačinu pro všechny milovníky sportu a zdravého životního stylu. K produktu se navíc váže projekt Cílem je začít, který se snaží lidi motivovat k pohybu a změnám, které odkládají.  


www.cilemjezacit.cz 
Cena: 19,90 Kč