PROTEIN: Bohušovický PROTEIN si nově vychutnáte i v příchuti vanilka

20/04/2021 Press -

Rodinka bohušovických tvarohů PROTEIN přivítala nového člena. Kromě jahody, borůvky a broskve s meruňkou si tak můžete nově pochutnat také na vanilkové variantě se sníženým obsahem cukru. Stejně jako její starší sourozenci, ukrývá i vanilka pod víčkem vysoký obsah bílkovin (14 g) a minimum tuku (0,1 g), což z ní dělá ideální svačinu nejen pro všechny milovníky zdravého životního stylu a sportu.

PROTEIN je odtučněný tvaroh s přídavkem bílkovin, který před dvěma lety uvedla na trh česká Bohušovická mlékárna. Jak samotný název napovídá, hlavním benefitem všech čtyř příchutí je vysoký obsah bílkovin v každém kelímku. Ty přispívají k růstu svalové hmoty, mají dlouhodobý sytící efekt a jsou nezbytnými pomocníky při hubnutí.  

Nová vanilková příchuť nabízí všem sportovcům a milovníkům zdravého způsobu stravování další chutnou volbu, kterou si mohou bez výčitek dopřát v souladu se svým životním stylem. Kromě ní čítá řada těchto proteinových dobrot také borůvku se sníženým obsahem cukru, jahodu a broskev-meruňku. 

K tvarohům PROTEIN připojila Bohušovická mlékárna navíc projekt Cílem je začít, který se snaží lidi motivovat ke zdravému životnímu stylu. Sledovat jej můžete na Instagramu (cilem_je_zacit) i na Facebooku (Cílem je začít).  

PROTEIN Bohušovické mlékárny zakoupíte např. v obchodních sítích Tesco, Lidl a Globus. Doporučená maloobchodní cena činí 19,90 Kč. 

 

PRODUKTOVÝ TIP 

Rodinka bohušovických tvarohů PROTEIN přivítala nového člena. Kromě jahody, borůvky a broskve s meruňkou si tak můžete nově pochutnat také na vanilkové příchuti. Stejně jako její starší sourozenci, ukrývá i vanilka pod víčkem vysoký obsah bílkovin (14 g), který z ní dělá ideální svačinu pro všechny milovníky sportu a zdravého životního stylu. K produktu se navíc váže projekt Cílem je začít, který se snaží lidi motivovat k pohybu a změnám, které odkládají.  

www.cilemjezacit.cz 
Cena: 19,90 Kč