BRIT: Nové konzervy pro kočky rozšíří řadu krmiv Brit Premium

BRIT: Řada Brit Care nabízí nové kapsičky pro kočky

13/07/2020 Press, VAFO Brit -

Nové kapsičky Brit Care českého výrobce Vafo Praha pomáhají zvýšit atraktivitu a rozmanitost kočičího jídelníčku. Jejich obsah tvoří z 85 % maso ve filetech, lichořeřišnice známá jako přírodní antibiotikum i rakytník obsahující antioxidanty s protizánětlivými účinky. Nové kapsičky tak nejen že kočkám chutnají, ale současně prospívají zdraví jejich močového aparátu i chrupu. K dostání je šest receptur vyráběných v České republice.

(více…)

Pamlsky Brit Functional Snack se staly Produktem roku na domácí i zahraniční scéně

02/07/2020 Press -

Mezinárodní ocenění Produkt roku 2019/2020, které uděluje již druhým rokem magazín PET worldwide producentům zboží pro domácí mazlíčky, získaly pamlsky Brit Functional Snack českého výrobce Vafo Praha. Funkční snacky byly dále zvoleny za Novinku roku 2020 ve Volbe spotrebitelov na Slovensku a vysloužily si také ocenění Novinka roku 2020 ve Volbě spotřebitelů v České republice v kategorii krmiv pro psy.

(více…)

Jak se vybavit na kolo funkčně a stylově zároveň?

04/06/2020 Press -

Teplé jarní počasí nás stále častěji láká ven do přírody. Přemýšlíte nad tím, jak si náležitě užít horké sluneční paprsky, udělat něco pro své tělo i kondici a zároveň si napumpovat do žil trochu endorfinů? Vytáhněte kolo z garáže či sklepa a vyrazte na výlet. Že nemáte potřebné vybavení a nevíte, co vše budete potřebovat? Inspiraci najdete v našich tipech.

(více…)