PROTEIN: Bohušovický PROTEIN si nově vychutnáte i v příchuti vanilka

PROTEIN: Bohušovický PROTEIN si nově vychutnáte i v příchuti vanilka

20/04/2021 Press -

Rodinka bohušovických tvarohů PROTEIN přivítala nového člena. Kromě jahody, borůvky a broskve s meruňkou si tak můžete nově pochutnat také na vanilkové variantě se sníženým obsahem cukru. Stejně jako její starší sourozenci, ukrývá i vanilka pod víčkem vysoký obsah bílkovin (14 g) a minimum tuku (0,1 g), což z ní dělá ideální svačinu nejen pro všechny milovníky zdravého životního stylu a sportu.

(více…)

SKYR: Limitovaná edice bohušovického SKYRU potěší vaše chuťové buňky ananasem s kokosem a malinou

20/04/2021 Press -

Jak je tomu u Bohušovické mlékárny tradicí, i toto léto vyšle do obchodů novou limitovanou letní edici SKYRU. Na své si tentokrát přijdou milovníci tropického spojení ananasu s kokosem i ti, kdo dávají přednost dobře známé chuti malin. Druhá se zmíněných příchutí bude navíc oproti ostatním ochuceným variantám specifická sníženým obsahem cukru. A vysoký obsah bílkovin a pouze minimum tuku je už u SKYRU samozřejmostí.

(více…)

PEJSKONOŽKY: Chcete mít svého mazlíčka neustále u sebe? Pořiďte si Pejskonožky s jeho podobiznou

19/04/2021 Press -

Každý majitel štěkajícího parťáka jistě potvrdí, že by měl svého mazlíka nejraději celý den u sebe. Jen málokomu se to ovšem poštěstí. Pro chvíle, kdy psí lásku nemůžete mít fyzicky po boku, jsou tu Pejskonožky. Oč jde? Jedná se o ponožky české výroby, na které si můžete nechat natisknout (a originálním způsobem tak zvěčnit) čenich nejen svého pejska, ale také kočičky či jakéhokoliv dalšího mazla. Anebo rovnou třeba svého partnera. A protože na světě existuje spousta zvířat, která nemají takové štěstí, jako to vaše, putuje 25 Kč z každých prodaných ponožek na pomoc pejskům v útulcích.

(více…)

BRIT: ZÁBAVA, KTERÁ TRÉNUJE KOČIČÍ DŮVTIP

16/02/2021 Press -

Kočky jsou šelmy a lov přímo zbožňují. Je jedno, jestli se za kořistí plíží venku mezi stromy nebo právě zahajují útok zpoza pohovky – tohle je zábava přesně podle jejich gusta! A vy byste neměli zůstávat stranou. Společná hra s lidským parťákem posiluje jejich přátelství, dělá kočičky šťastné a udržuje je fit. Obzvláště kočičí osobnosti žijící v bytě potřebují stále nové podněty, aby se v „okoukaném“ prostředí nezačaly nudit (a ničit jej). Pokud navíc k zábavě přidáte něco dobrého na zub, spokojenost vašeho mňoukajícího kamaráda bude zaručena. Jak tedy kočičku potěšit?

(více…)

LSK: PO KOPCÍCH V SUCHU A TEPLE: OBLEČTE SE SPRÁVNĚ NA BĚŽKY A SKIALPY

11/01/2021 Press -

Běžecké lyžování se v posledních letech těší stále většímu úspěchu, a pro letošní zimu, kdy řada dalších sportů podléhá zákazům, to platí dvojnásob. Pokud si chcete dát do těla na čerstvém vzduchu, jsou běžky ideálním řešením. A to samé můžeme říct o skialpech, díky kterým se dostanete i do míst s náročnějším terénem, kam už by vás běžky nedonesly. Ať už se rozhodnete pro ten či onen sport, bez správné výbavy se neobejdete. Jak se na cestu vyzbrojit?

(více…)