Volkswagen Multivan Highline 2,5 Tdi 128 kW.

Volkswagen Multivan Highline 2,5 Tdi 128 kW.

19/10/2020 maXmedia -

Prodám velmi opečovávaného člena rodiny, a to Volkswagen Multivan Highline 2,5 Tdi 128 kW, který s námi v pohodě zvládl mnoho letních dovolených do Řecka a byl vždy naší každodenní oporou. Auto je stále v provozu jako záložní a plně jezdilo do září, kdy jsme koupili náhrad u v podobě Californie Beach a to je i důvod proč se s ním loučíme. Do auta stačí naskočit a používat ho dle vlastního uvážení. Cena je s DPH, takže možné odepsat.

(více…)

Zimní limitovaná edice SKYRU z Bohušovic nabídne znovu příchutě kokos-mandle a štrúdl

08/10/2020 Press -

Z Bohušovické mlékárny míří k zákazníkům zimní limitovaná edice SKYRU. Oblíbený zakysaný výrobek islandského typu si tak budou moci vychutnat také ve variantách jablečný štrúdl a kokos-mandle. Obě novinky se v regálech zabydlely už v minulých zimních měsících a vrací se pro velký úspěch, kterému se v obchodech těšily. Stejně jako ostatní bohušovické SKYRY vyniká i limitovaná edice skvělou chutí, minimem tuku (0,1 %), vysokým obsahem proteinu (až 10 %) a vyváženým podílem sacharidů.

(více…)

Výživa jako základ zdraví každého psího parťáka

06/10/2020 Press -

Každý, kdo se aktivně věnuje nějakému sportu, ví, že správná výživa plná zdraví prospěšných živin a vitamínů je pro správný chod těla velmi důležitá. A jinak tomu není ani u našich psích parťáků. Pokud chcete, aby se váš čtyřnohý přítel těšil dobrému zdraví i kondici, dopřejte mu kvalitní stravu i výživové doplňky, které jeho chlupaté tělíčko potřebuje pro správnou regeneraci a fungování.

(více…)

BRIT: Řada Brit Care nabízí nové kapsičky pro kočky

13/07/2020 Press, VAFO Brit -

Nové kapsičky Brit Care českého výrobce Vafo Praha pomáhají zvýšit atraktivitu a rozmanitost kočičího jídelníčku. Jejich obsah tvoří z 85 % maso ve filetech, lichořeřišnice známá jako přírodní antibiotikum i rakytník obsahující antioxidanty s protizánětlivými účinky. Nové kapsičky tak nejen že kočkám chutnají, ale současně prospívají zdraví jejich močového aparátu i chrupu. K dostání je šest receptur vyráběných v České republice.

(více…)