CARNILOVE TRUE FRESH: granule z čerstvého masa pro ještě lepší chuť

25/08/2021 Press -

Kategorie suchých krmiv vstupuje do nové éry. Zatímco původně v jejich prospěch promlouvalo primárně pohodlí, které granulovaná krmiva nabízela, postupem času začali paníčci dbát také na kvalitu jejich složení. Ta je pro chovatele důležitá dodnes, na stejnou úroveň však postupně vystoupala i chutnost. Odpovědí na tento trend jsou česká krmiva Carnilove True Fresh vyrobená z čerstvého masa, což dělá z této řady extrémně lahodnou záležitost. Granule ještě nikdy nechutnaly lépe, neboť instinktivní láska psa k masu přirozeně vítězí.

Ačkoliv je kvalita krmiva pro chovatele stále důležitou položkou při výběru, prim začíná hrát jeho chutnost. A protože instinkty velí psům od pradávna preferovat čerstvě ulovenou potravu, nejvíce si pochutnají na menu, které bude těmto vrozeným pudům odpovídat. Průlomem v oblasti výživy představují krmiva s vysokým obsahem masa v jeho původní, čerstvé formě. Nová řada granulí Carnilove True Fresh tento požadavek naplňuje beze zbytku. Unikátní výrobní technologie umožnila „naplnit“ jejich složení z 60 % čerstvým masem a proměnit tak každé krmení v jedinečný chuťový zážitek. 

 

Čerstvé maso svatým grálem ve výživě 

Šetrné zpracování surovin zachovává původní výživové vlastnosti masa a zajišťuje až o 70 % vyšší chutnost, něž jakou se mohou chlubit běžná krmiva. Řadu True Fresh tak povyšuje na „extrémně chutnou“ pochoutku. Rybí, hovězí a krůtí maso bez předchozího zpracování navíc zaručuje výjimečnou 95% stravitelnost bílkovin, tudíž krmiva jako takového. „Fresh“ zdroje proteinu také vynikají vysokým obsahem kvalitních aminokyselin, důležitých stavebních látek organismu. 

Nová krmiva Carnilove True Fresh nezapomínají ani na tolik kýženou kvalitu. Skutečnou špičku z řady činí pečlivě volené ingredience té nejvyšší jakosti a prověřeného původu. Hovězí a krutí maso dodávají lokální farmáři z Čech nebo severního Rakouska. Mořské ryby pochází z udržitelného rybolovu v norských a skotských mořích, ty sladkovodní zase z evropských rybích farem.  

Od ověřených evropských dodavatelů pochází i veškerá zelenina, ovoce a byliny. Kromě ingrediencí jako je hrášek, červená čočka nebo dýně je složení obohaceno také o položku, která je v krmivech Carnilove novinkou – o okřehek menší (lidově žabinec). Ten funguje jako zdroj omega 3 mastných kyselin důležitých pro správné fungování organismu a má pozitivní vliv na léčbu nosních otoků, polypů a chronické rýmy. Jednoduše další benefity přírody. 

Součástí řady jsou také mrazem sušené pamlsky z králíka a kachny, které díky šetrnému zpracování neztrácí přirozenou (a tolik lákavou) chuť masa. Delikátní zážitek dotváří přidaná dýně a směs ovoce. Servírovat je můžete zamíchané do granulí pro ještě větší dávku chuti, nebo jako atraktivní odměnu.

Všechny receptury krmiv Carnilove True Fresh jsou bezobilné a jak je u značek vyráběných Vafo Praha zvykem, neobsahují geneticky modifikované organismy. Nová řada je tak zajímavou alternativou i pro chovatele krmící metodou BARF. 

Továrna s ojedinělým know-how 

Exkluzivní chuťový zážitek a výživový benefit umožňuje inovativní výrobní kapacita společnosti Vafo Praha, producenta krmiv Carnilove. Nová továrna v Číčenicích se zaměřuje speciálně na produkci z čerstvého masa a díky nejmodernějším technologiím mohou vznikat granule té nejvyšší kvality. Maso do továrny přichází v čerstvém stavu a k extruzi jej připravují ve speciálních prostorech až na místě. Jedná se zkrátka o novou cestu k výživě psů, kterou ocení všichni, komu na chutnosti a kvalitě záleží. 

www.carnilove.cz