MIZUNO: Highlighty sezóny AW 21/22

13/08/2021 Press -

K dostání na Sanasport.cz, Top4runnig.cz, Triexpert.cz a Sportobchod.cz

Boty 

 

Mizuno Wave Rider 25 

 

 

 

Legendární běžecké boty Wave Rider jsou nabité vylepšeními, díky kterým bude každý trénink radostí. Mizuno Wave Rider 25 disponují inovativní technologií mezipodešve Mizuno Enerzy pro extrémně vysoké pohodlí a plovoucí pocit na každém kroku. Velmi rychlé boty pro běžce s neutrálním nášlapem jsou ideální pro každodenní trénink a všechny tratě. Prodyšný svršek svou konstrukcí chodidlo báječně obepne, pohodlný běh s plynulým přechodem z dopadu do odrazu podporuje technologie SmoothRide. Příjemné suché mikroklima uvnitř udržuje ventilační systém Intercool. Odolná podešev poskytuje skvělou trakci na všech površích. 

 

Doporučená MOC: 3 990 Kč 

 

Mizuno Sky 5 

 

 

 

Běháte-li dlouhé tratě a hledáte vynikající tlumení, s novými botami Mizuno Sky 5 získáte nejvyšší úroveň tlumení a návratu energie pro další pohyb. Inovativní směs mezipodešve XPOP PU v kombinaci s tlumením Mizuno Foam Wave nabízí pocit jako byste se vznášeli. Svršek pevně obepíná chodidlo a poskytuje tak dokonalé pohodlí a výbornou prodyšnost. Inovativní technologie mezipodešve Mizuno Enerzy pro extrémně vysoké pohodlí a plovoucí pocit na každém kroku garantují pohodlný běh s plynulým přechodem z dopadu do odrazu.  

 

Doporučená MOC: 4 590 Kč 

 

Mizuno Wave Rebellion 

 

 

 

S lehkými závodními botami Mizuno Wave Rebellion překonáte svá maxima. Vlnová deska je vyztužená skelným vláknem, což přináší silnější starty a větší oporu běžcům, kteří jdou za rychlostí. Díky novému materiálu mezipodešve Mizuno ENERZY LITE jsou boty o 22 % měkčí a o 35 % pružnější než s materiálem Mizuno ENERZY používaným v jiných botách Mizuno. Podrážka je vyrobena z pryže G3, která zajišťuje velkou stabilitu, přilnavost a trakci při běhu. Díky širší podrážce v přední a zadní části obuvi jsou boty stabilnější. Svršek je vyroben z vysoce prodyšné síťoviny a spolu s pružným jazykem zajišťují skvělé nošení. Díky tenké vrstvě polstrování nevytváří tkaničky tlakové body na klenbu chodidla.  

 

Doporučená MOC: 5 490 Kč 

 

Mizuno Wave Rider Neo 2 

 

 

 

Nejlehčí model běžecké řady Rider potěší všechny rychlost milující běžce. Boty Mizuno Wave Rider Neo 2 s inovativní technologií mezipodešve Mizuno Enerzy jsou extrémně pohodlné a dodají každému závodníkovi jedinečný pocit rychlosti. Podešev s vynikající trakcí obstojí na každém povrchu a délce trati. Prodyšný svršek svou konstrukcí chodidlo báječně obepne, pohodlný běh s plynulým přechodem z dopadu do odrazu podporuje technologie SmoothRide 

 

Doporučená MOC: 4 690 Kč 

 

Mizuno Sky Neo 2 

 

 

 

S bezkonkurenčně nejlepším tlumením a pohodlím přibíhají nové objemové běžecké boty Mizuno Sky Neo 2. Inovativní technologie mezipodešve Mizuno Enerzy pro extrémně vysoké pohodlí a plovoucí pocit na každém kroku a unikátní tkaný svršek s vysokou mechanickou odolností jsou zárukou nadstandardního komfortu a maximálního dynamického tlumení. Užijte si běh plynulým přechodem z dopadu do odrazu a jedinečnou trakci na všech površích.  

 

Doporučená MOC: 5 490 Kč 

 

Mizuno Skyrise 2 

 

 

 

V botách Mizuno Skyrise 2 budete mít pocit, jako byste se vznášeli. Tak pohodlné jsou tyto objemové tréninkovky. Technologie Mizuno Foam Wave výborně tlumí nerovnosti z terénu a mezipodešev s inovativní technologií Mizuno Enerzy garantuje pohod s plynulým přechodem z dopadu do odrazu. Prodyšný svršek s reflexními prvky svou konstrukcí chodidlo báječně obepne. Skvěle tlumící a nesmírně pohodlné boty pro dlouhé běhy.  

 

Doporučená MOC: 3 790 Kč 

 

Mizuno Wave Luminous 2 

 

 

 

Volejbalové boty Mizuno Wave Luminous 2 jsou vynikající kombinací rychlosti, tlumení a lehkosti. Jsou vhodné pro všestranné sportovce. Díky nízké hmotnosti pouhých 310 gramů a technologii MIZUNO ENERZY použité v mezipodešvi je tento model měkčí a pružnější než jeho předchůdce. Zcela plochá podrážka a rozšíření v přední části chodidla zajišťují obrovskou stabilitu, zatímco zaoblená pata a mnoho ohybových zón v přední části chodidla zajišťují plynulý přechod pohybu. Bezešvý svršek poskytuje větší roztažnost a je pevnější než u předchozí verze, zároveň zůstává prodyšný díky použití materiálu AirMesh. Tato sálová obuv spojuje to nejlepší z běžecké a sálové obuvi Mizuno. Disponuje tlumením a stabilitou sálové obuvi a pohodlím, lehkostí a plynulým přechodem běžecké obuvi.  

 

Doporučená MOC. 3 390 Kč 

 

Mizuno Wave Lightning Neo 

 

 

 

Volejbalová obuv Mizuno Wave Lightning Neo svým nevídaným tvarem působí dojmem druhé kůže, která dokonale kopíruje tvar nohy a chrání váš kotník. Inovativní technologie mezipodešve Mizuno Enerzy pro extrémní pohodlí přináší vysokou návratnost energie z dopadu do odrazu a vyskočíte tak ještě výš. Pletený svršek skvěle padne na nohu a je velmi pohodlný. Jedinečná kombinace pokročilých technologií a ikonických vlastností legendárního modelu Wave Lightning poskytuje dokonalý výkon na volejbalovém kurtu!  

 

Doporučená MOC: 4 890 Kč 

 

Mizuno Wave Lightning Z6 

 

 

 

Volejbalové boty Mizuno Wave Lightning Z6 jsou určené především pro smečaře, výborně se uplatní i u dalších hráčů v poli. Nízká hmotnost, velmi stabilní díky rozšířené podešvi a nesmírně pohodlná díky bezešvému svršku. Systém Dynamotion Fit svršku a drážka D-Flex umožňují vícesměrnou hru v rychlém tempu a zároveň efektivní přenos váhy pro úžasné zrychlení na kurtu. Díky tenké vrstvě polstrování nevytváří tkaničky tlakové body na klenbu chodidla.  

 

Doporučená MOC: 3 890 Kč 

 

Mizuno Wave Momentum 2 

 

 

 

Volejbalové boty Mizuno Wave Momentum 2 jsou vyrobené z příjemného syntetického a síťovaného materiálu, díky kterým jsou velmi lehké a prodyšné. Mizuno Wave technologie mezipodešve dodává botám dostatečné tlumení a ochranu kloubů při pohybu v poli. Boty účinně eliminují nárazy při dopadu. Skvělou stabilitu, pohodlí a efektivní přenos energie ocení všichni hráči.  

 

Doporučená MOC: 3 990 Kč 

 

Mizuno Wave Mirage 4 

 

 

 

Mizuno Wave Mirage 4 jsou speciálně navržené pro házenkáře, kteří chtějí co nejrychlejší a nejhbitější obuv a kteří chtějí při každé akci udržet skvělý kontakt s palubovkou. Díky nové inovativní konstrukci svršku jsou boty nejlépe přizpůsobivé ve své třídě a zachovávají tak plynulý a volný pohyb po hřišti. Boty jsou vybavené technologií Mizuno Wave pro dynamické odpružení a hbitost a technologií MIZUNO ENERZY v mezipodešvi pro optimální odezvu a pružnost. Drážka D-