SPORT KONCEPT: Kai Lenny láme rekordy: stal se po druhé za sebou mistrem světa ve stand up paddle boardingu (jízdě na prkně s pádlem ve vlnách)

26/10/2011 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Kai Lenny láme rekordy: stal se po druhé za sebou mistrem světa ve stand up paddle boardingu (jízdě na prkně s pádlem ve vlnách)
Vodní živel Kai Lenny píše dějiny, tak jak mu mnozí předpovídali. Tento mladičký fenomén vodních sportů se ve světovém poháru představil už, když mu bylo méně než 10 let. Minulý rok si splnil svůj velký sen, kdy vyhrál mistrovství světa v SUP. Nyní v 19 letech se stal dokonce dvojnásobným šampiónem v též disciplíně, čímž potvrzuje svou stále excelentní formu.

Kai Lenny nezná hranice. Jeho život je jedna velká jízda plná akcí, vln a adrenalinu. Kiteboarding, stand up paddleboarding, surfing, windsurfing. Žádná z těchto disciplín není pro Kaie neznámou.
Matthieu Bazil, OXBOW CEO, jako zástupce jednoho z hlavních sponzorů k tomu říká: „Celá OXBOW rodina je ohromně pyšná na všechno, co Kai dokázal, a gratulujeme mu k jeho dalšímu úspěchu. Víme, že není poslední.“
Také asi není překvapením, že se Kai Lenny svým odhodláním a skvělými výkony připojil ke světovým legendám vodních sportů. Po posledním eventu Maresias Pro v Brazílii zamířil na svůj rodný ostrov Maui, kde se účastní finále American Windsurf Tour v Ho´okipě.
Stand up paddle boarding je oblíbenou adrenalinovou zábavou, která spočívá v jízdě ve stoje na speciálním surfu s pádlem. Tento sport se dá provozovat jak no moři ve vlnách, ale i rekreačně na jezerech, řekách apod.

Více zde www.oxboworld.com.


Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
27/10/2011 Sportkoncept: Kai Lenny mistrem světa v SUP – TZ DOC
26/10/2011 Sportkoncept: Kai Lenny mistrem světa v SUP – foto ZIP

Vstup do diskuze