SPORT KONCEPT: kolekce jaro/léto 2012

28/03/2012 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Jako každý rok, tak i tento vám přinášíme letní press DVD firmy SPORT KONCEPT, která zastupuje v České republice sportovní značky jako Leki, Oxbow, Maloja, Swans, SH+, Schöffel a další.
Na press DVD můžete najít aktuální letní kolekci všech značek, ceníky, produktové a lifestylové fotografie a spousta dalších zajímavých materiálů.

Více informací můžete také najít na www.sportkoncept.cz
Případně na našem press centru (pod klientem SPORT KONCEPT)

Níže představujeme řadu imageových sportovních a lifestylových fotografií

Oxbow
Sportovní a módní oblečení se hodí krom městského života i k sportovním aktivitám. Neokoukané kolekce oblečení s nápaditými střihy, materiály a barevnými potisky.

Leki
Značka světové špičky, jejíž oporu a kvalitu chce cítit snad každý. LEKI je mistrem v oboru sjezdových, běžeckých a trekových holí, holí pro nordicwalking a sportovních rukavic. Nabízí vysokou kvalitu, funkčnost a důraz na bezpečnost.

Maloja
Stylové oblečení na outdoorové aktivity, kterou spojuje nezaměnitelný design, různorodé pestré barvy, ale i maximální funkčnost vás přímo uhranou. Maloja není vázaná sezonou, nezná věkové skupiny ani sportem dané hranice.

Schöffel
Není jen oblečení, ale i kvalita splňující náročné parametry. Ty jsou potřebné pro lyžování, horolezectví a outdorové aktivity.

SH+
Je spojení kvalitních materiálů, nových technologií a především bezpečnosti. Moderní funkční tvary a špičkový design brýlí a helem této značky vás přesvědčí. SH+ nabízí produkty pro všechny aktivní sportovce, cyklisty, plavce, lyžaře i snowboardisty.

Swans
Jsou plavecké brýle, které nabízí prvotřídní funkčnost, nadčasový design a široký výběr barev. Spoléhá na ně například Milorad Čavić, který prohrál na OH v Pekingu s Michaelem Phelpsem o jednu setinu na stovce motýla.

Salto
Si poradí s každým materiálem jako je např. Gore Tex, Soft- Shell, Sympatex, eVent, Coolmax, Thinsulate, Thermolite apod.

Rohner
Je to pravé potěšení pro vaše nohy. Kvalitní funkční ponožky, které vašim nohou dopřejí pohodlí a potřebný komfort, nesmí chybět při nenáročných výletech do přírody či turistických expedicích. Pokud chcete poznat opravdové pohodlí a dlouhou životnost, Rohner je ta správná volba.

Barth
I vaše boty si zaslouží to nejlepší. Barth to jsou špičkové trekové tkaničky, které jdou do všeho s vámi. Nerozvazují se, netrhají se, netřepí se, prostě drží. Vyberte si všelijaké barvené variace a držte se toho nejlepšího.

Go System
Je vybavení, které musíte mít vždy po ruce. Vařiče, plynové lampy, hořáky, cestovní sady pro vaření a další pomůcky. To vše vám nabízí Go System samozřejmě včetně jednoduché obsluhy, pohodlného uložení a především se zaručenou bezpečností. Do přírody jen s Go System.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
28/3/2012 SPORT KONCEPT: průvodní dopis Sportkoncept SS12 – TZ DOC
28/3/2012 SPORT KONCEPT: image fotografie Sportkoncept SS12 – foto ZIP

Vstup do diskuze