Sport Koncept: MALOJA jaro/léto 2014

17/02/2014 LEVELSPORTKONCEPT, Press -


Nová kolekce značky Maloja nese název „The Mountain Nomads“.
Nomad znamená v překladu kočovník a právě ten je pro Maloju synonymem hledání svobody a volnosti, kterou člověk nachází v přírodě, k níž je celý život tolik přitahován.

Celá kolekce je již tradičně inspirována přírodními barvami, materiály a vzory, které jsou v souladu s filosofií značky. Jejím cílem je přiblížit člověka přírodě a dopřát mu pocit maximálního souznění.
Tentokrát se tým Maloja vydal do jedinečné krajiny Maroka, nejzazšího severozápadu Afriky. Z více jak dvou set denní expedice, která čítala tisíce kilometrů, se tým vrátil s nepřeberným množstvím příběhů a více než padesáti tisíci fotografiemi. Jejich soubor vznikal během cest po marockém pohoří Atlas, jehož výška místy přesahuje i čtyři tisíce metrů, v místech, kde dá příroda člověku pocítit svou skutečnou sílu. Další zastávka byla na Sahaře mezi velbloudy, zde na rozpáleném písku vytváří vítr jedinečné a neopakovatelné obrazce. Dál na atlantském pobřeží člověk pochopí, jak dominantním živlem je voda. Kromě přírody samotné, jsou to také místní lidé a jejich kultura, které nesou otisk v celé kolekci The Mountain Nomads.

s p o r t

Protože pohyb v přírodě vyžaduje zejména kvalitní výbavu, najdete v kolekci oblečení především sportovní kousky. Pro jejich výrobu Maloja využívá ty nejkvalitnější materiály a zohledňuje také funkčnost: samozřejmostí je dobrá prodyšnost, adsorpce potu, odolnost proti větru a vodě, a v neposlední řadě také tepelná izolace.

l i f e s t y l e

Neméně pozornosti si zaslouží také Maloja oblečení do města a pro volný čas. Právě v této části kolekce se návrháři opět vyřádili a na vlně nejnovějších trendů v oblasti módy vznikly kousky hýřící barvami, vzory a jedinečnými střihy.

Workbook k aktuální kolekci si můžete prohlédnout ZDE.
Video z focení kolekce The Mountain Nomads v Maroku: http://vimeo.com/86117479

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
17/2/2014 Kolekce Maloja – jaro léto 2014 – ženy – TZ DOC
17/2/2014 Kolekce Maloja – jaro léto 2014 – muži – TZ DOC
17/2/2014 produktové a image foto – ženy ZIP
17/2/2014 produktové a image foto – muži ZIP