SPORT KONCEPT: podzim/zima 2011-2012

29/08/2011 Press -

SPORTKONCEPT PODZIM/ZIMA 2011-2012

Jako každý rok Vám zasíláme zimní press DVD firmy Sportkoncept, která v České republice zastupuje sportovní značky Leki, Schöffel, Canada Goose, Oxbow, Maloja, Swans, SH+, Salto a další. Na press DVD můžete najít aktuální zimní kolekci všech značek, ceníky, produktové a imagové fotografie a mnoho jiných zajímavých materiálů.

Více informací můžete také najít na www.sportkoncept.cz nebo na facebooku www.facebook.com/sportkoncept.
Případně na našem nově otevřeném press centru (pod klientem SPORT KONCEPT) www.maxmediapr.cz/category/sport-koncept/.

Značky ve zkratce:

Leki
Značka světové špičky, jejíž oporu a kvalitu chce cítit snad každý. LEKI je mistrem v oboru sjezdových, běžeckých a trekových holí, holí pro nordic walking a sportovních rukavic. Nabízí vysokou kvalitu, funkčnost a důraz na bezpečnost.

Schöffel
Není jen oblečení, ale i kvalita splňující náročné parametry. Ty jsou potřebné pro lyžování, horolezectví a outdorové aktivity. Schöffel je hrdým partnerem rakouské lyžařské reprezentace a olympijského týmu.

Oxbow
Sportovní a módní oblečení se hodí krom městského života i k sportovním aktivitám. Neokoukané kolekce oblečení s nápaditými střihy, materiály a barevnými potisky.

SH+
Je spojení kvalitních materiálů, nových technologií a především bezpečnosti. Moderní funkční tvary a špičkový design brýlí a helem této značky vás přesvědčí. SH+ nabízí produkty pro všechny aktivní sportovce, cyklisty, plavce, lyžaře i snowboardisty.

Maloja
Stylové oblečení na outdoorové aktivity, které spojuje nezaměnitelný design, různorodé pestré barvy, ale i maximální funkčnost. Maloja není vázaná sezonou, nezná věkové skupiny, ani sportem dané hranice. Maloja je prostě jiná.

Swans
Prvotní lyžařské a snowboardové brýle se pyšní svou optikou bez kompromisů. Lyžaři a snowboardeři ocení především opravdu fungující polarizaci, nadčasový design, široký výběr barev a perfektní adaptaci do lyžařské helmy.

Canada Goose
Všichni, kteří nosí oblečení Canada Goose, oceňují především mimořádně vysokou kvalitu, funkčnost a styl. Ne nadarmo je oblečení Canada Goose využíváno při polárních expedicích.

Salto
Prací, impregnační a osvěžující prostředky k jakémukoli využití. Salto si poradí s každým materiálem jako je např. Gore Tex, Soft- Shell, Sympatex, eVent, Coolmax, Thinsulate, Thermolite apod.

Zandona
Chrániče, které vás uchovají v naprostém bezpečí, s pěkným designem? Ano, už existují. Zandona, to je jedinečnost zaručující prvotřídní kvalitu, bezpečnost a také neokoukaný styl. Komplexní ochrana pro extremní lyžaře, snowboardisty a freeridery, slalomáře i umírněnější jezdce. Zandona chrání vás i vaši vášeň.

Rohner
Rohner je to pravé potěšení pro vaše nohy. Kvalitní funkční ponožky, které vašim nohou dopřejí pohodlí a potřebný komfort, nesmí chybět při nenáročných výletech do přírody či turistických expedicích. Pokud chcete poznat opravdové pohodlí a dlouhou životnost, Rohner je ta správná volba.

Barth
I vaše boty si zaslouží to nejlepší. Barth to jsou špičkové trekové tkaničky, které jdou do všeho s vámi. Nerozvazují se, netrhají se, netřepí se, prostě drží. Vyberte si všelijaké barvené variace a držte se toho nejlepšího.

Go System
Go System je vybavení, které musíte mít vždy po ruce. Vařiče, plynové lampy, hořáky, cestovní sady pro vaření a další pomůcky. To vše vám nabízí Go System samozřejmě včetně jednoduché obsluhy, pohodlného uložení a především se zaručenou bezpečností. Do přírody jen s Go System.

Vzhledem k velikosti Press DVD Vám stažení může trvat několik minut.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
25/8/2011 Sportkoncept podzim/zima 2011-2012 – TZ DOC
26/8/2011 Sportkoncept podzim/zima 2011-2012 – Press DVD ZIP

Vstup do diskuze