SPORT KONCEPT: Snowboardový nášup:“OXBOW BACK TO POWDER“

27/09/2011 Press -

Po nezkrotném snímku “OXBOW Walls Of Perception” přichází francouzská značka OXBOW se 100% backcountry filmem “OXBOW BACK TO POWDER” z produkce jezdce OXBOW týmu JP Solberga. Můžete se v něm těšit na nespoutaný freestyle, šílence na prknech, napětí a zábavu.


Oxbow tým a jeho jezdci: JP Solberg (Norsko), Kalle Ohlson (Švédsko), Thomas Gérin (Francie), Adan Baserba Berrocal (Španělsko), Thomas Delfino (Francie), Sophie Rodriguez (Francie) a David Livet (Francie) sbalili prkna a vydali se prozkoumat zákoutí hor v USA, Kanadě, Francii, Rusku, Itálii, Aljašce, Švédsku, Norsku a Japonsku. Čerstvý prašan, útesy a panensky krásná krajina představují záviděníhodný zážitek, za jehož zásluhou stojí produkce INVERT, snowboardová společnost YEAS (Paul Wats natáčel JP Solberga) a filmová produkce PIRATES (Basti Balser filmoval Kalle Ohlsona). Ti dovedli dílo do naprosté dokonalosti. „Je to úžasný pocit, pracovat na filmu “OXBOW BACK TO POWDER”. Vůbec poprvé jsem natáčel s kamarády z OXBOW na neuvěřitelných místech s pořádnými sněhovými polštáři. Nemůžu se dočkat, až uvidím výsledky,“ sděluje JP Solber.
Oxbow tímto filmem opět demonstruje svoji odhodlanost k freestyle snowboardingu a backcountry stylu, který vás dostane stejně jako jejich protagonisty.

Ochutnávka „OXBOW BACK TO POWDER“
Teaser:Oxbow back to powder

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
27/9/2011 SPORT KONCEPT: Snowboardový nášup: „OXBOW BACK TO POWDER“ – TZ DOC

Vstup do diskuze