STIHL: S foukačem a pilou do boje se zimou

27/11/2012 Press, STIHL -

Podzimní údržbu zahrady máme již skoro za sebou a s následujícími měsíci je na čase se připravit na první sníh a tuhé mrazy. Nejen pro zahrádkáře, ale také pro obyvatele domků se zahradou to znamená obstarat techniku, která se postará o úklid sněhu a stále plný dřevník. Dobrý zádový foukač a spolehlivá motorová pila vám tyto úkoly velmi usnadní.

Motorové foukače nejsou pouze nástrojem pro úklid spadaného listí, ale lze je také využít při údržbě v zimních měsících. Zejména zádové foukače STIHL řady BR se mohou stát výbornými pomocníky při odklízení čerstvě napadaného sněhu. STIHL BR 600 patří svým výkonem 1210 m3 vzduchu za hodinu k nejsilnějším foukačům na trhu vůbec.

Tento mimořádně výkonný foukač je vybavený motorem 4-MIX, díky kterému vydává menší množství výfukových plynů. Navíc, oproti konvenčním motorům STIHL, vyniká sníženou hlučností a není potřebný žádný servis oleje. Poskytuje velmi vysoký objemový průtok vzduchu. Je vhodný jak pro rychlé a hospodárné odstranění např. posečené trávy a ořezaných větviček, listí a odpadků, tak i sněhu, a to i na velkých plochách. Díky komfortnímu závěsnému systému vhodnému pro celodenní práci vám odklízení sněhu půjde od ruky. Cena 15 500 Kč.

S chladnými měsíci přichází potřeba přípravy materiálu na otop. Pro tyto účely je vhodná např. spolehlivá motorová pila STIHL MS 271, která svou robustností a ergonomickým tvarem zaručí pohodlnou práci. S úsporným benzinovým motorem 2-MIX dosáhnete nižší spotřeby paliva i nižších emisí zplodin. Pila vyniká dlouhou provozní životností. Účinný antivibrační systém ji předurčuje pro univerzální použití jak pro farmáře, firmy pečující o veřejnou zeleň, stavební dělníky a tesaře, tak i pro domácí přípravu palivového dříví. Cena 13 900 Kč.

Nákupem výrobků značky STIHL získáte nejen kvalitního pomocníka s dlouhou životností, ale také jistotu, že vyskytne-li se na vašem stroji jakýkoli požadavek na servis, je vám k dispozici hustá síť autorizovaných značkových servisů po celém území ČR. A to je jistě přínos, který oceníte kdykoliv, v zimě dvojnásob.

Datum vydání Název Stáhnout Stáhnout ZIP
28/11/2012 STIHL foukač a pila na zimu – TZ DOC
28/11/2012 STIHL foukač a pila na zimu – foto low-res ZIP
28/11/2012 STIHL foukač a pila na zimu – foto high-res ZIP

Vstup do diskuze