STIHL: STIHL představuje dva výkonné vysavače pro všestranné použití

04/04/2011 Press, STIHL -

Firma Andreas STIHL představuje dva nové vysavače, STIHL SE 61 a STIHL SE 61 E, které si hravě poradí s běžným úklidem, ale především najdou uplatnění v dílně, garáži a v okolí domu. Ocení je zejména profesionální řemeslníci, ale i kutilové v domácí dílně.. Oba modely si hravě poradí s prachem, pískem, kovovými a plastovými šponami, skelnou tříští, ale i vodou a dalšími nehořlavými kapalinami. Model SE 61 E je navíc vybaven síťovou zásuvkou pro napájení dalšího spotřebiče, jako je například vrtačka, brousek, pila či hoblík. Vysavač se uvádí do chodu automaticky spuštěním druhého elektrospotřebiče. Tato funkce umožňuje efektivněji a jednodušeji udržet čistotu při práci s elektronářadím. Stále je tu samozřejmě i možnost zapnout vysavač klasickým vypínačem.

Technický popis obou modelů:

_____________________________________SE 61_________SE 61 E
Cena________________________________3. 390 Kč_______4.390 Kč
Množství nasátého vzduchu [l/min]__________3600________3600
Podtlak [mbar]___________________________180_________180
Max. příkon elektromotoru [W]______________1300________1300
Objem nádrže [l]__________________________20__________20
Délka sací hadice [m]______________________2,5_________3,5
Akustický tlak [db(A)]______________________70__________70
Hmotnost [kg]_____________________________6___________6

Výrobky STIHL nehledejte v hobbymarketech, ale pouze u autorizovaných prodejců STIHL a VIKING s kvalitním poradenstvím a servisem. Autorizovaný prodejce garantuje svými odbornými znalostmi to, že každý uživatel dostane takové nářadí, které je pro něj a jeho účel optimální. Prodejce předá stroj připravený k provozu a informuje vás o správné a bezpečné obsluze, případně poradí s nákupem dalších pomůcek, příslušenství a ochranných prostředků.

Podrobné informace o produktech STIHL najdete na www.stihl.cz, kontakt na nejbližšího autorizovaného prodejce i na bezplatné infolince 800 555 226

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
30/3/2011 STIHL_vysavače – TZ DOC

Vstup do diskuze