Brit: PR agentura maXmedia a Brit aneb Všechno co jste kdy chtěli vědět o krmivu (ale báli jste se zeptat)

03/05/2011 maXmedia, Press, VAFO Brit -

Český výrobce superprémiového krmiva pro psy a kočky VAFO Praha s.r.o. svěřil péči
o svou značku Brit na poli PR a sociálních sítí agentuře maXmedia. Rodinná společnost VAFO Praha s.r.o. se zabývá vývojem a výrobou krmiva už sedmnáct let a svou distribucí doposud pokryla 45 států Evropy a světa.


Úkolem společnosti maXmedia bude kompletní zajištění PR a budování povědomí o jednotlivých produktech a aktivitách spojených s krmivem Brit. Zároveň také i spuštění a správa nového facebookového profilu.
„Partnerstvím s agenturou maXmedia chceme značce Brit dopřát zaslouženou profesionální péči o komunikaci. Slibujeme si, že její posílení upevní povědomí široké veřejnosti o značce,“ komentuje uzavřenou spolupráci jednatel firmy VAFO Praha s.r.o. Pavel Bouška.

Podle Kryštofa Šabackého, Managing Directora společnosti maXmedia, je pro agenturu spolupráce výzvou na doposud téměř neoraném poli: „VAFO Praha chovatelům po celé Evropě dokázala, že Brit patří do TOP žebříčku kvalitních krmiv i bez využití nejrůznějších komunikačních nástrojů. Jejich příměs do aktivit společnosti může být poslední látkou světového úspěchu. A to je pro nás samozřejmě výzva.“

Společnost VAFO Praha dokázala poctivou prací vyvinout první superprémiové české krmivo pro čtyřnohé parťáky, což potvrzuje i odborná veřejnost. Ing. Martin Kváš, uznávaný specialista na výživu domácích zvířat, říká: „Brit je složen primárně z jehněčího, drůbežího, nebo lososového masa, neobsahuje žádné sojové a syntetické náhražky. Brit je pro zvířecí organismus zárukou na chuť bohatého, dobře stravitelného menu, obsahujícího antialergenní rýži, potřebné omega mastné kyseliny či vitamín E zajišťující vysoce účinný antioxidační komplex.“

VAFO Praha není jen dodavatelem značkového krmiva, ale zároveň se jí kolem sebe podařilo vytvořit nadnárodní komunitu fanoušků čtyřnohých přátel, zkušených chovatelů i odborníků, kteří dodávají do vínku výroby krmiv Brit své know-how.
A právě komunikační know-how bude pro VAFO Praha s.r.o., na základě smlouvy na dobu neurčitou, dodávat agentura maXmedia.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
2/5/2011 VAFO Brit – TZ DOC

Vydala PR agentura maXmedia