VEKA AG: Zlepšete si svůj výhled díky novým profilům VEKA ARTLINE 82

01/06/2015 Press, VEKA AG -

Nový systém VEKA ARTLINE 82, to jsou v praxi elegantní plastová okna ve filigránské, téměř bezrámové celoskleněné optice. Vyznačují se osazovacím rámem, jenž z vnějšího pohledu překrývá za ním se nacházející okenní křídlo, a který lze opět téměř úplně odizolovat integrovaným systémem tepelné izolace. To vede ve srovnání s obvyklými okenními systémy k velmi čistému vedení linií a velkoplošnému vnějšímu vzhledu pro moderní puristický design.

Elegance spojená s úsporou

Systém VEKA ARTILNE 82 už ve fázi bez izolace disponuje vynikajícími hodnotami tepelné izolace Uf = 1,0 W/(m²K) a mimo to svými profily viditelnými pouze uvnitř místnosti optimalizuje světelný výtěžek v obytném prostoru. Izolací osazovacího rámu a tím značně zredukovanými tepelnými ztrátami tepelnými mosty lze ještě jednou výrazně zvýšit izolační potenciál systému na hodnoty v oblasti pasivních domů.

Buďte o krok napřed

• Elegantní optika skrze překrytý profil křídla
• Téměř bezrámový vnější vzhled – navenek viditelný osazovací rám lze do nejvyšší míry odizolovat
• Vysoká energetická efektivita již bez izolace: Uf = 1,0 W/(m²K), s izolací jsou dosažitelné hodnoty na úrovni pasivního domu
• Stavební hloubka 82 mm, čistá šířka viditelných částí rámů 111 mm (bez izolace)
• Možnost zasklení od 34 do 60 mm
• Barevné řešení je možné pomocí aluminiových krycích předsádkových lišt v celé barevné paletě RAL

Plně kompatibilní

Systém je plně kompatibilní s úspěšnou systémovou platformou VEKA SOFTLINE 82 a nabízí tak široký program dostupných zasklívacích lišt, připojovacích profilů a příslušenství. Lze tak realizovat rozmanitá řešení oken od oken se štulpem, přes jednokřídlá a dvoukřídlá okna, až po balkonové a terasové dveře s podlahovým prahem. Podle vysokých energetických nároků lze použít vysoce tepelně izolační trojitá zasklení až do tloušťky 60 mm. Barevné řešení je možné pomocí krycích předsádkových lišt v celé barevné paletě RAL.

Další informace můžete získat na www.veka.cz.
max_veka

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
01/6/2015 Zlepšete si svůj výhled díky novým profilům VEKA ARTLINE 82 – TZ DOC
01/6/2015 VEKA ARTLINE 82 – foto ZIP