SKYR: Zimní limitovaná edice SKYRU z Bohušovic nabídne znovu příchutě kokos-mandle a štrúdl

08/10/2020 Press -

Z Bohušovické mlékárny míří k zákazníkům zimní limitovaná edice SKYRU. Oblíbený zakysaný výrobek islandského typu si tak budou moci vychutnat také ve variantách jablečný štrúdl a kokos-mandle. Obě novinky se v regálech zabydlely už v minulých zimních měsících a vrací se pro velký úspěch, kterému se v obchodech těšily. Stejně jako ostatní bohušovické SKYRY vyniká i limitovaná edice skvělou chutí, minimem tuku (0,1 %), vysokým obsahem proteinu (až 10 %) a vyváženým podílem sacharidů.

Zima se blíží a spolu s ní přichází také limitovaná edice SKYRU. Chladné dny si tak můžete zpříjemnit příchutěmi kokos-mandle a jablečný štrúdl. Obě novinky se v regálech objevily už rámci dřívějších zimních edicí a vrací se v reakci na kladné ohlasy, které si u zákazníků vysloužily. Stejně jako u sedmi příchutí stálé nabídky jde i v případě limitovaných novinek o chutnou, a především zdravou svačinu, kterou si můžete bez výčitek dopřát kdykoliv během dne, třeba místo dezertu. 

Zakysané výrobky SKYR se pyšní nutričními hodnotami s minimálním obsahem tuku a vysokým obsahem bílkovin. Kromě toho obsahují také vitamín D, který je důležitý pro kosti a správné fungování imunitního systému. SKYR je díky svému složení vhodný také pro děti, sportovce, těhotné a kojící ženy i pro seniory. V Bohušovicích je navíc vyráběn z mléka od českých farmářů.

SKYR uvedla na český trh jako první Bohušovická mlékárna, a to v květnu roku 2016. Islandskou tradiční pochoutku z Bohušovic koupíte v prodejních sítích BILLA, Globus, Kaufland, TESCO, Žabka, Košík.cz, Rohlik.cz a dalších.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
7/10/2020 Zimní edice – tisková zpráva a produktový tip DOC
7/10/2020 Zimní edice – fotky ZIP