Big Shock: Celosvětová novinka – energetický jogurtový nápoj Big Shock

18/08/2015 Press -

Představte si jogurtový nápoj, který má účinky jako klasický „energeťák“. V první chvíli se budete asi ošívat. Jakmile ale ochutnáte, zjistíte, že je chuťově příjemný, osvěžující a zaručuje příval energie. Nový Big Shock jogurtový nápoj je vlastně takové balení 3 v 1: levnější a rychlá varianta výborné svačiny, která kombinuje jogurt, ovoce a díky kofeinu energii z kávy.

Inovativní novinka tvořící novou kategorii
Big Shock jogurtový nápoj vznikl díky spojení dvou významných firem, skupiny Accom, patřící mezi nejvýznamnější hráče na poli mlékárenského průmyslu v České republice a společností Al Namura, výrobce a majitel značky Big Shock, jeden z lídrů kategorie energetických nápojů. Tato spolupráce otevírá vznik nové kategorie jogurtových energetických nápojů.
Big Shock jogurtový nápoj se vyrábí ve dvou příchutích: černý rybíz a mango s pomerančem. Hlavními složkami nápoje je čerstvé mléko, ovoce a energii zajišťuje kofein. Nápoj má navíc nízký obsah tuku, pouze 1,2 %, takže je vhodný i pro ty, kteří si hlídají svou postavu. Zjednodušeně řečeno, s jogurtovým nápojem od Big Shocku do sebe dostanete kvalitní bílkoviny, ovoce a energetický boom.

Mlékárenský výrobek roku 2015!
Big Shock jogurtový nápoj černý rybíz se stal „Absolutním vítězem“ v soutěži Mlékárenský výrobek roku 2015. Zástupci obou firem dodávají: „Toto ocenění nás opravdu velmi těší, protože porota je samozřejmě složená z odborníků, kteří nejsou klasickými konzumenty energetických nápojů. Proto i my jsme měli obavu, jak porotci přijmou tuto poměrně hodně netradiční mlékárenskou novinku, spojení tradičního výrobce mléčných výrobků a výrobce energetických nápojů Big Shock, ale je vidět, že výborný nápad a skvělá chuť zaujala a získala nejvyšší ocenění.“

Co na Big Shock jogurtový nápoj říkají naši uživatelé:

Petr, 14 let, student: „Trošku už mě štvalo, že mi máma skoro každý den k svačině balila chleba s máslem šunkou apod. Po tom co sem objevil tenhle jogurtový Big Shock, se mi jí podařilo přesvědčit, že radši než abych nosil domů netknuté chleby, tak je lepší mě vybavit touhle peckou. Musím říct, že se to u nás ve třídě hned docela chytlo.“
Jana, 32 let, aktivní sportovkyně: „Hodně sportuji a jako každá žena se dívám i na obsah tuku. Žiji dost uspěchaně, chci toho hodně stihnout a někdy to je dohromady s prací náročné. Proto pro mě byl jogurtový Big Shock opravdová výhra. Když nestíhám, nemám náladu si připravovat snídani, nebo mám prostě hlad po sportu, řeším to právě rybízovým Big Shockem.
Jarda, 16 let, herní pařan: „Hraní počítačových her je pro mě velká droga a někdy tomu opravdu propadnu a pařím skoro celý víkend. Pak samozřejmě hledám různá povzbuzovadla v podobě energeťáků. Nejhorší pak ale vždycky je to „vystřízlivění“, kdy se koukám na koš plný plechovek po tomhle maratonu. Jakmile sem objevil Big Shock jako jogurtový nápoj, tak nepařím míň, ale je to příjemná změna a ještě tím zaženu hlad.“
Martin, 38 let, manažer: „Zvyknul jsem si občas v práci na chvíli „vypustit“, vyčistit si hlavu, namotivovat se. Někdy pomůže rychlý únik ke sportu, někdy jen ujít pár bloků kolem kanceláří, ale někdy není moc času pomalu ani na oběd. V ten moment přichází na řadu jogurtový Big Shock. Pro mě je to ideální záchranný kruh, protože mi chutná, dodává energii a ještě mám dobrý pocit, že jsem si dal něco opravdu zdravého.

Jogurtový nápoj Big Shock!
Nápoj s obsahem ovocného jogurtového mléka, kofeinu ve dvou chuťových variantách: černý rybíz a mango s pomerančem. Ideální svačina s obsahem tuku 1,2 % pro všechny, kteří žijí aktivním životem.
MOC: 26,90 Kč

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
18/08/2015 Celosvětová novinka – Jogurtový energetický nápoj Big Shock! – TZ DOC
18/08/2015 Big Shock energetický jogurtový nápoj – foto ZIP