Brit: Animals pro hlodavce a malá zvířata: Vašim domácím mazlíčkům rozumíme

07/04/2014 Press, VAFO Brit -

Brit, oblíbený výrobce krmiv pro psy a kočky, vytvořil superprémiové receptury pro nejmenší chlupaté hrdiny Brit Animals. Brit Animals je komplexní výživová řada pro nejčastější dětské parťáky: králíky, morčata, křečky a činčily. Nejde ale jen o krmivo na míru pro hlodavce a malá zvířata. Brit Animals učí dospělé i malé chovatele, co jejich malý přítel potřebuje a jak být opravdovým milovníkem zvířat.


Hlodavci a malá zvířata jsou v domácím chovu extrémně nároční na pravidelný a vyvážený přísun potravy. V přírodě se jejich jídelníček řídí přirozenými instinkty a potřebami, v domácím prostředí jsou naopak zcela odkázáni na péči chovatele. Jejich organismus je tak často vystaven zbytečné zátěži z běžně dostupných potravin, které pro ně nejsou zcela vhodné a dieteticky správné. Krmiva řady Brit Animals svým složením vycházejí z přirozených potřeb malých zvířat a zajištují tak stoprocentně bezpečný přísun potřebných živin. A jsou tak zároveň prevencí typických problémů jako obezita, nebo cukrovka.

Krmiva Brit Animals jsou vyrobena z chemicky neošetřených ingrediencí dodávaných ve vysoké kvalitě pro lidskou spotřebu. Moderní výrobní proces zaručuje přesné dávkování a deklarované hladiny esenciálních vitamínů a výživných látek. Superprémiová výživa Brit Animals složením 100 % respektuje přirozený nutriční profil zvířete.

Mimo komplexní krmiva řada Brit Animals nabízí chutné a zdravé pamlsky pro hlodavce, které díky přírodnímu složení z ovoce, zeleniny a bylinek nezatěžují zvířecí organismus. Pamlsek je nejlepším způsobem, jak s mazlíčkem posilovat vztah.

Každé balení Brit Animals navíc obsahuje kartičku z jedinečné kolekce dvanácti zvířecích hrdinů Heroes. Všichni hrdinové série Brit Animals Heroes vysvětlují, co mají rádi, co potřebují a čemu se naopak při jejich krmení a v péči o ně vyvarovat. Sběratelská série je vtipným prostředníkem mezi zodpovědnou péčí o zvířátko a dětmi. Brit už totiž ví, že kvalitní výživa tvoří pevný základ pro vzájemné celoživotní přátelství, posiluje jeho délku života a podporuje vztah, lásku a porozumění.

Brit Animals Rabbit Junior

Superprémiové kompletní krmivo pro mladé králíky (4 – 20 týdnů), s vysokým obsahem vlákniny nezbytným pro správné trávení. Obsahuje ostropestřec mariánský na podporu zdravého trávení i metabolismu a vojtěšku s pampeliškou pro skvělou chuť. Krmivo je bohaté na esenciální vitamíny a má vyšší obsah proteinu pro zdravý růst. Podporuje lesklou srst, zdravý metabolismus, trávení i chrup.

Brit Animals Rabbit Adult

Superprémiové kompletní krmivo pro dospělé králíky (20 týdnů – 4 roky), s vysokým obsahem vlákniny nezbytným pro správné trávení. Obsahuje ostropestřec mariánský na podporu zdravého trávení i metabolismu a vojtěšku s pampeliškou pro skvělou chuť. Krmivo je bohaté na esenciální vitamíny a neobsahuje přidaný cukr. Podporuje lesklou srst, zdravý metabolismus, trávení i chrup.

Brit Animals Rabbit Senior

Superprémiové kompletní krmivo pro starší králíky (4 roky +), s vysokým obsahem vlákniny nezbytným pro správné trávení. Obsahuje ostropestřec mariánský na podporu zdravého trávení i metabolismu a vojtěšku s pampeliškou pro skvělou chuť. Krmivo je bohaté na esenciální vitamíny a disponuje sníženým obsahem tuku. Podporuje lesklou srst, zdravý metabolismus, trávení i chrup.

Brit Animals Guinea Pig

Superprémiové kompletní krmivo pro morčata s přidaným vitamínem C (paprika, spirulina a šípek) a vysokým obsahem vlákniny. Obsahuje ostropestřec mariánský na podporu zdravého trávení. Krmivo je bez přidaného cukru. Podporuje lesklou srst, zdravé trávení, chrup a silnou imunitu.

Brit Animals Hamster

Superprémiové kompletní krmivo pro křečky s plným obsahem esenciálních vitamínů, minerálů a výživných látek. Obsahuje lněné semínko a je bez přidaného cukru. Podporuje lesklou srst, zdravé trávení, chrup a silnou imunitu.

Brit Animals Chinchilla

Superprémiové kompletní krmivo pro činčily s plným obsahem esenciálních vitamínů, minerálů a výživných látek. Obsahuje lněné semínko, juku schidigera a je bez přidaného cukru. Podporuje lesklou srst, zdravé trávení, chrup a silnou imunitu.

Brit Animals Alfalfa Anack for Rodents

Přírodní lahodný pamlsek pro hlodavce bez přidaného cukru. Obsahuje bylinky, zeleninu a vojtěšku pro skvělou chuť. Nízký obsah kalorií nezatěžuje organismus a nezvyšuje denní dávku potravy. Podporuje lesklou srst a zdravý chrup.

Brit Animals Immune Stick for Rodents

Zdravý pamlsek pro hlodavce bez přidaného cukru s třapatkou nachovou pro podporu přirozené imunity. Obsahuje bylinky a vojtěšku pro skvělou chuť. Podporuje lesklou srst a zdravý chrup.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
7/4/2014 Brit Animals – TZ DOC
7/4/2014 Brit Animals – fotky ZIP