BRIT: Funkční pasty Brit Care Cat kočkám chutnají a zároveň pomáhají proti chlupovým chomáčům

16/12/2020 Press -

Nové Brit Care Cat pasty slouží jako funkční pochoutka vyvinutá s cílem pomoci kočkám udržet zdravé trávení bez smotků spolknuté srsti. Složení z přírodního sladu a olejů volil Brit tak, aby podporovalo přirozený průchod spolknutých chlupů. Pasty jsou k dostání ve čtyřech recepturách.

Funkční pasty pro kočky řady Brit Care Cat jsou chutným a zdraví prospěšným doplňkem stravy. Jejich hlavní funkční složkou je již zmínění slad, který slouží jako zdroj vlákniny a přírodní zvýrazňovač chuti. V kombinaci s oleji poté podporuje přirozený průchod spolknutých chlupů.  

Kočky během čištění pozřou velké množství srsti, která musí následně projít trávícím traktem. Pasty zajišťují bezpečný průchod již vzniklých trichobezoárů trávicím traktem kočky a podporují jeho přirozené čistění. Díky tomu se u koček snižuje výskyt zvracení či neprůchodnosti střev. 

Nové pasty mají měkkou texturu, která je lákavá i pro vybíravé kočky. Podávají se denně ke krmivu, případně lze nechat kočku olíznout pastu přímo z tuby.  Jedná se o doplněk stravy, který mohou konzumovat i koťata. Pasty obsahují minerály a vitamínové doplňky, jako jsou taurin, probiotika i omega 3 mastné kyseliny, které dodají tělu kočky všechny potřebné látky. V jejich složení naopak nenajdete cukry, konzervanty ani umělá dochucovadla.  

Nové pasty Brit Care Cat jsou k dostání ve 4 variantách o hmotnosti 100 g:  

  • Brit Care Cat Paste Salmon creme 100 g 

  • Brit Care Cat Paste Multivitamin 100 g 

  • Brit Care Cat Paste Cheese Creme enriched with Prebiotics 100 g 

  • Brit Care Cat Paste Antihairball with Taurine 100 g 

S fotkami v plné kvalitě a PR textem stáhnete zde: https://1url.cz/@pastyBCC