Brit: Protože víme, že na velikosti záleží!

01/03/2012 Press, VAFO Brit -

Stejně jako se liší výživové nároky dítěte, dospělého člověka a seniora, jsou vzhledem k plemeni a věku rozdílné i potřeby psů. Nekupujte svému čtyřnohému příteli velikosti S tričko XL, dopřejte mu stravu ušitou na míru. Na velikosti totiž záleží! Proto výrobce oblíbených krmiv Brit přichází s produktovou řadou Brit Premium, která jako jediná ve své kategorii dbá na rozdílné potřeby malého, velkého, mladého i dospělého psa.

Různá plemena mají v závislosti na své váze (v dospělém věku) odlišné požadavky na příjem energie, jiné schopnosti trávicího traktu či tendence k tvorbě zubního kamene. V jednotlivých stádiích vývoje (štěně, dospělý pes, senior) má navíc jejich organismus rozdílné potřeby co do koncentrace proteinů a tuků. A kromě toho – krmivo má odpovídat životnímu stylu psa. Někteří jsou víc než aktivní, jiní trpí sklony k nadváze nebo alergiemi a zažívacími potížemi. Proto jednoznačně – najít správnou výživovou cestu i pro vašeho psa má smysl.

Vytvořili jsme jednoduché kategorie, podle kterých lze vybrat správné krmivo na míru. Pro každou z velikostí S/M/L/XL nabízíme variantu pro štěně, mladého i dospělého psa, seniora a navíc speciální složení pro aktivní či naopak nadváhou trpící jedince a pro psy s citlivým zažíváním a alergickými projevy. Každá z těchto receptur respektuje výživové nároky i speciální potřeby své cílové smečky.

Výživové menu pro malá plemena (velikosti S) se vyznačuje vysokou koncentrací živin, stravitelností i chuťové atraktivity krmiva pro ty nejvybíravější malé mlsaly. Větší granule, ale stejně optimální koncentraci proteinů, tuků a doplňkových antioxidantů i omega 3 a omega 6 mastných kyselin obsahuje komplexní krmivo pro střední plemena (velikosti M). Oproti tomu výživa pro velká plemena (velikosti L) se vyznačuje zvýšenou podporou obnovy kloubních chrupavek a díky kvalitním zdrojům bílkovin posiluje svalovinu. Extra velká plemena (velikosti XL) pak dostávají vysokou koncentraci proteinů a díky fázování výživy je jejich růst optimálně podpořen správným množstvím energie.

Vhodný výběr krmiva je součástí prevence zdraví zvířete a je potřeba vyhovět všem výživovým požadavkům. Proto jsme řadu Brit Premium obohatili o krmivo pro psy trpícími alergiemi či zažívacími potížemi, pro psy s vysokými energetickými nároky a pro jedince se zvýšenou tendencí přibírat na váze. I tyto menu obsahují důležité vitamíny a organické prvky, prebiotika a vysoce stravitelné proteiny. Jednoduše řečeno, kompromis není žádoucí.

Datum vydání Název Stáhnout
29/2/2012 Brit Premium – TZ DOC
29/2/2012 Prezentace Brit Premium PDF
29/12/2012 Brit Premium – foto ZIP

Vstup do diskuze