Brit: Stelivo pro nejnáročnější kočky a jejich majitele

22/07/2015 Press, VAFO Brit -

BRIT FRESH FOR CATS BRILLIANT SILICA-GEL
Kočky mají vysoce vyvinutý smysl pro čistotu, stejně tak mají citlivé polštářky na tlapkách a v neposlední řadě výborný čich. To všechno jsou důvody, proč někdy mohou odmítat vykonávat svoji potřebu v kočičí toaletě, pokud jim stelivo nevyhovuje. Brit představil nové silikátové nasákavé stelivo Brit Fresh for Cats Brilliant, které je určeno právě pro ty nejnáročnější kočky a jejich majitele, kteří si chtějí ulehčit péči o domácnost a udržet ji čistou a voňavou během celého dne.

Brit Brilliant Silica-Gel

Už není důvod obávat se, jak to bude kolem kočičí toalety vypadat po návratu z práce. Zapomeňme na klasická steliva, která nejenže dokonale neeliminují pachy, ale která si s sebou kočky úspěšně roznáší na tlapkách po celém bytě.
Český výrobce oblíbených krmiv značky Brit má v nabídce kromě kočičích dobrot všeho druhu také nové silikátové nasákavé stelivo Brit Fresh For Cats Brilliant, které je perfektním řešením pro čistou domácnost s kočičími mazlíčky na dlouhou dobu.

Silikátové krystaly mají extrémně vysoké absorpční vlastnosti. Obsahují milion malých mikropórů, které velmi rychle pohltí tekutinu i nežádoucí pachy. Díky unikátní struktuře se krystaly nelepí na kočičí tlapky a ty zůstávají suché a čisté.

Brit Fresh For Cats Brilliant SILICA-GEL
Zdravotně nezávadná a 100% bezprašná podestýlka pro kočky, která nedráždí oči a sliznice, nevyvolává kašel. Proto nemusíte mít strach o svou rodinu a v klidu si užívat tu správnou kočičí pohodu. Cena: 3,8 l za 113 Kč

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
22/7/2015 Brit Brilliant Silica Gel- TZ DOC
22/7/2015 Brit Brilliant Silica Gel – fotky ZIP