Brit: Výrobce krmiv Brit, společnost VAFO PRAHA, expanduje a rozšiřuje svůj záběr

15/05/2014 Press, VAFO Brit -

Český výrobce krmiv pro domácí mazlíčky, společnost VAFO PRAHA, koupila prostřednictvím své dceřiné společnosti CANVIT s.r.o. všechny aktivity pet food divize společnosti Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o. Ta disponuje výrobním a prodejním sortimentem vitamínových doplňků a krmiv pro psy, kočky a koně, pod značkami CANVIT, Nutri Can, Nutri Horse, PAVO a produkty Nutri Mix pro holuby, exotické ptáky a terarijní zvířata. Všechny výrobky patří k renomovaným a silným značkám v daném sortimentu na českém trhu. VAFO PRAHA tak rozšíří své portfolio o speciální krmiva a bude dále posilovat orientaci na péči o zdraví zvířat prostřednictvím výživy.

Pet food divize Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o. je výrobce a distributor specifických a doplňkových krmiv a kompletních krmiv pro zvířata, konkrétně pro psy, kočky, koně, holuby a exotická zvířata. „Věříme, že výrobní know-how a sortiment společnosti Trouw Nutrition Biofaktory budou ideálním doplňkem a rozšířením našeho stávajícího portfolia produktů,“ říká Pavel Bouška, majitel firmy VAFO PRAHA. Podle jeho slov bude spojení výrobních kapacit a odborných znalostí týmu pet divize Trouw Nutrition Biofaktory se zázemím silné značky Brit pro zákazníky obou společností přínosné. VAFO PRAHA se rozroste o sedm zaměstnanců a získá know-how na výrobu a prodej sortimentu vitamínů a výživových doplňků pro psy a kočky. Zároveň půjde o start společnosti v novém segmentu krmiv, vitamínů a doplňků pro koně a další drobná zvířata.

VAFO PRAHA s.r.o. je český výrobce prémiových a superprémiových krmiv, pamlsků a doplňků pro domácí mazlíčky – psy, kočky, hlodavce, králíky, ryby a exotická zvířata. Produkty značky Brit se distribuují do 55 zemí Evropy a světa. V České republice značka Brit patří k lídrům trhu v oblasti pet food. Spojení s divizí Trouw Nutrition Biofaktory je v krátké době už druhá akvizice společnosti VAFO PRAHA. Naposledy se výrobní kapacity společnosti rozšířily o produkci TROPE a.s. specializující se na výrobu krmiv pro hlodavce, akvarijní ryby a doplňků pro psy.

Brit – VAFO PRAHA s.r.o. | Web: www.krmivo-brit.cz │ Facebook: www.fb.com/britcare
Brit – VAFO PRAHA s.r.o. je český výrobce krmiv rodinná společnost zabývající se výrobou, vývojem a distribucí krmiv od roku 1994. Krmiva značky Brit se vyváží do 55 zemí Evropy a světa. Na domácím trhu zaujímá Brit pozici lídra v oblasti pet food na neorganizovaném trhu. Vývoj a výroba krmiv Brit probíhá na základě dlouholeté zkušenosti a znalosti zdravé výživy psů a koček s maximálním ohledem na jejich zdraví a prospěch. Profesionálové, kteří zodpovídají za vývoj krmiv Brit, jsou chovateli či majiteli psů. Brit úzce spolupracuje s odborníky z oboru s cílem vyrábět krmiva, která splňují i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
15/5/2014 Brit – TZ DOC
15/5/2014 Brit – ilustrační fotky ZIP